V jihomoravských Pasohlávkách jsou k dispozici ďábelské tobogány pojmenované U-Wave či Supercrater, ale i dvanáct bazénů nebo rozsáhlá wellness zóna.

V Tyrolsku se letos provozovatelé sjezdovek budou snažit, aby se tu lyžaři cítili jako James Bond. Právě na zdejších svazích se totiž natáčely části nejnovější bondovky Spectre, která je nyní velkým hitem v kinech. Naopak Štýrsko dává najevo, že nestojí jen o movitější klienty. Denní skipas se tu pořád dá pořídit za částku pod psychologickou hranicí 50 eur. A mají tu připravené četné slevy – třeba pro rodiny s více dětmi nebo páry s kojencem, které si mohou půjčovat jeden skipas, aby se druhý rodič vždy mohl prostřídat v péči o dítě.

Sníh zatím v Rakousku zaručují pouze střediska vysoko na ledovcích. V nižších polohách je ale připraveno na 20 tisíc sněhových děl. Jejich majitelé čekají jen na to, až teploty klesnou na delší dobu pod nulu. Otevření středisek se přitom vyplatí si pohlídat. K zahájení lyžařské sezóny řada z nich připravuje speciální zábavní akce i slevy.

Po ošlehání větrem na svahu je přitom možné návrat ze zimní dovolené zpříjemnit dalším zážitkem. Do jihomoravských Pasohlávek zve nejmodernější a největší aquapark u nás, Aqualand Moravia. „Lyžařům, kteří by neměli adrenalinu dost, nabízíme téměř dva kilometry skluzavek a 20 různých způsobů, jak si adrenalin vypumpovat. Wellness Forum Romanum zase nabízí 24 saun a procedur, které umí aktivovat smysly, zregenerovat a uvolnit celé tělo sportovců,“ láká manažer marketingu a obchodu Aqualandu Moravia Dalibor Komárek.

www.aqualand-moravia.cz

www.facebook.com/AqualandMoraviaVSTUPENKU ZDARMA

do AQUALANDu MORAVIA najdete na vytrhávací kartě na konci časopisu SNOW 92!