Metallica chtěla vyrobit vlastní lyže a její volba byla jasná - Armada Skis.


Metallica je jednou z mála kapel, která o sobě může říct, že hrála před publikem čítajícím až million diváků. Všechny její koncerty bývají rok předem vyprodané. Má skoro 40 miliónů fanoušků na facebooku. Za celou svou kariéru prodala více než 120 miliónů nahrávek.


Členové Metallicy mají ke sportu více než vřelý vztah. Bubeník Lars Ulrich je celoživotní lyžař. V zimě, když zrovna není na tour s kapelou, tak brousí sjezdovky v Montaně. Frontman James Hetfield je také lyžařským fanatikem. I kvůli tomu si koupil dům ve Vailu. Basák Rob Trujilo je snowboarder a kytarista Kirk Hammet se pravidelně věnuje surfování.


Metallica má vysoké nároky na výrobky, které nesou její jméno, stejně tak Armada. Koneckonců nevyráběli jsme tričko, který si koupíte na festivalu a hned vám ho někdo zlije pivem. Tohle jsou lyže, které si Metallica sama vybrala, dotvořila design a teď se na nich vozí.Společná kolekce Armada x Metallica stojí na dvou typech lyží. Dále od sjezdovek a vstříc svobodě vás odvezou lyže JJ 2.0. Napreparované pisty pak můžete tvrdě krájet na letošní novince - all mountain lyžích Invictus 95 Ti. Hned při svém uvedení pro sebe urvaly vítězství v testech prestižních magazínů. Lyže ještě doplňují krátké rukavice Decke s Gore-Tex vložkou a větrovka Hans. Všechny tyto produkty jsou vyvedeny v designu inspirovaném obalem desky Master of Puppets.

So come on, jump in the fire!


Armada x Metallica Limited Edition Collection from ARMADA SKIS INC. on Vimeo.
Armada Skis

ARMADA je lyžaři založená a vlastněná nezávislá značka lyží a oblečení. ARMADA je Rodina sportovců, umělců, designer a techniků, kteří dohromady přinášejí vysokovýkonné lyže, hůlky, oblečení I doplňky, pro zákazníky, kteří chtějí to nejlepší. Firma byla založena v roce 2002. Její centrála sídlí v lyžařském srdci USA, v Park City. Blízko do hor mají i její další dvě kanceláře v rakouském Innsbrucku a kanadském Calgary. Dnes má firma zastoupení už ve 42 zemích světa. ARMADA is what skiing will become.

www.armadaskis.com.Přehled sjezdových lyží Armada na SNOW.cz