Středisko Bachledka Ski & Sun v oblasti Belianských Tater, jen 30 km severně od města Poprad, je dostupné po dálnici nebo přímým vlakovým spojením z Prahy. Rodinné středisko nabízí 8 km perfektně upravených sjezdovek všech náročností orientovaných do tří světových stran s celosezónní garancí sněhu. V areálu najdete také 20 km běžeckých tratí, freeridové tratě, dva dětské ski parky, snowrafting a jiné rodinné atrakce.


Tou nejznámější je od minulého roku Chodník korunami stromů, který do střediska láká rodiny, dvojice i seniory. Trasa dlouhá 600 metrů se klikatí mezi vrcholky stromů a nabízí nezapomenutelný výhled na štíty Belianských Tater, Pieniny a malebné Zamagurie. Chodník je zakončen vyhlídkovou věží s adrenalinovou sítí, jejíž přechod zvládnou jen ti odvážnější.


V Bachledce nebudou nudit ani děti, ani prarodiče. Kromě příjemných sjezdovek se mohou zdokonalit v lyžování pod vedením zkušených instruktorů, vydat se na vycházku zasněženou přírodou, svézt se na saních, vychutnávat si sluneční paprsky na jedné z teras, bruslit nebo dovádět na dětských hřištích.

Ale užijí si i nároční lyžaři. Se skipasem Bachledka je možné lyžovat až v 14 střediscích Tatry Super Ski, a to na Slovensku i v Polsku. Celkem je k dispozici 54 km sjezdovek a 73 lanovek a vleků. Každý den si tak můžete užívat jiný svah a prostředí. Ceny skipasů jsou ve srovnání s jinými středisky opravdu výhodné, proto dovolená v Bachledce potěší i rodinný rozpočet

Novinkou této sezóny je nová 10místná kabinková lanovka z Bachledové doliny. Ta za 7 minut přepraví na svah nejen lyžaře, ale i děti v kočárcích nebo čtyřnohé miláčky.


V okolí střediska najdete velké množství rodinných penzionů, kvalitních hotelů i útulných chat. Auto potřebovat nebudete, do střediska vás přepraví zdarma skibus. Pokud vás lyžování unaví, oceníte termální koupaliště a aquaparky, kterých je v okolí hned několik. Na výlet vás zlákají i okolní královská města, jeskyně, lidová architektura a památky UNESCO otevřené během celého roku. Zimní dovolené tak nebude chybět opravdu nic a vy najdete místo, kam se budete chtít vracet.

Více informací najdete na:

www.bachledka.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk