Jak si půjčit lyže v testcentru:

Rezervace vybavení se provádí pouze osobně na prodejně Harfasport nebo přes rezervační systém na: http://pujcovna.harfasport.cz
Bližší informace získáte také na čísle +420 284 811 212.

Lyže si můžete standardně vyzvednout den před platností zápůjčky od 15 do 21 hodin a vrátit do 12 hodin následující den po ukončení zápůjčky. Přesný čas vyzvednutí a vrácení bude upřesněn obsluhou testcentra po provedení rezervace.

Při vyzvednutí lyží je potřeba přinést časopis SNOW 91 s vyplněným kupónem na konci časopisu. Obsluha testcentra jej vytrhne.

Jedna osoba si může v rámci této akce půjčit jeden pár lyží na jeden konkrétní den a na jednu smlouvu. Dohromady jedna osoba může v sezoně 2015/16 využít půjčení lyží zdarma maximálně 2x. Lyže je možno vypůjčit v období od 1. 11. 2015 do 31. 1. 2016.

Půjčení na den zdarma se vztahuje na lyže označené symbolem Harfasport v rámci SNOWtestu a Allmountain testu z vydání SNOW 91.

Změna vyhrazena.

Obsluha provozovny může při použití kupónu požadovat prokázání totožnosti za účelem zamezení zneužití akce. Využitím kupónu udělujete poskytovateli slevy souhlas s marketingovým zpracováním poskytnutých údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., a to na dobu neurčitou. Tento souhlas můžete kdykoliv bezplatně odvolat.