Těchto vlastností lyže nabyly díky ARnose Rockeru, karbonovým a kevlarovým výztuhám a dvojité vrstvě titanu. Andy Hytjan, šéf vývoje lyží v Armada Skis, říká: “V sérii Invictus nabízíme vše, od 108Ti pro rychlou a agresivní jízdu až po 95, které vám prominou jakoukoli chybu. Lyže jsme před uvedením na trh tvrdě testovali a jsme s naší nabídkou opravdu spokojeni.” Za pravdu mu daly i výsledky srovnávacích testů v magazínech po celém světě. Na příští sezonu chystá Armada další modely v této sérii a můžeme vám již teď sdělit, že si na své přijdou i ženy.


The 2015/16 All New Armada Invictus Series from Armada Products on Vimeo.


Invictus 108Ti

Invictus 108Ti vyžadují jízdu na plné pecky v jakémkoli terénu. AR Nose Rocker a vysoce adaptivní šířka umožňují to, že lyže perfektně plave v hlubším a měkčím sněhu. Konstrukce vyztužená karbonem, kevlarem i titanalem zajištuje perfektní mix stability, síly a přesnosti na tvrdém podkladu.
Vlastnosti Invictus 108Ti ocenily magazíny Blister, Freeskier, Mountain a Powder.


Invictus 95Ti

Invictus 95Ti přibyly do rodiny s letošní zimou. Jsou stejně energické jako Invictus 108Ti, jen zvládají více terénů. Ranní manšestr nebo odpolední blbnutí v lese mezi stromy, nic není problém. Tyhle lyže dávají nový rozměr ježdění po celém kopci s úsměvem na rtech. Armada je nabízí i v designu vytvořeném ve spolupráci s kapelou Metallica.
Invictus 95Ti posbíraly ocenění od Freeskier Magazine, Ski Magazin a Skiing Magazine.


Jak dopadly Invictus 95Ti v testu Allmountain lyží 2015/16?Invictus 89Ti

Rozbruslete to na maximum na krásně tvrdé sjezdovce. Nové Invictus 89Ti nekompromisně řežou oblouky díky konstrukci, ve které je tradiční sklo doplněno ještě karbonem a titanalem. Při výletech do měkčího sněhu vás podrží AR Nose Rocker.
Invictus 89Ti ocenili testéři magazínů On the Snow a Sking. Ski Magazine jim udělil rovnou zlatou medaili.


Invictus 95

Postavené stejném základu jako Invictus 95Ti. Tato lyže je velice univerzální a odpouští chyby. Konstrukce používající vyztužení karbonem a kevlarem tvoří společně s AR Nose Rockerem lehké a hravé lyže, které zvládnou celý kopec!
Také Invictus95 si získaly srdce testerů, například švédského Åka Skidor nebo britského magazínu Fall Line.


Jak dopadly Invictus 95 v testu Allmountain lyží 2015/16?Armada Skis

ARMADA je lyžaři založená a vlastněná nezávislá značka lyží a oblečení. ARMADA je Rodina sportovců, umělců, designer a techniků, kteří dohromady přinášejí vysokovýkonné lyže, hůlky, oblečení I doplňky, pro zákazníky, kteří chtějí to nejlepší. Firma byla založena v roce 2002. Její centrála sídlí v lyžařském srdci USA, v Park City. Blízko do hor mají i její další dvě kanceláře v rakouském Innsbrucku a kanadském Calgary. Dnes má firma zastoupení už ve 42 zemích světa.

ARMADA is what skiing will become.

www.armadaskis.com


The Legend of Bobby Invictus from Armada Products on Vimeo.

Přehled sjezdových lyží Armada na SNOW.cz