V letošní kolekci Mount Ten, která je vyrobená k výročí deseti let existence značky, najdeme hned několik krásných a funkčních kompletů určených pro chladné zimní dny strávené na horách, lyžování a další sporty. Od středně zateplených až po ty nejteplejší. Maloja klade při výběru materiálů důraz především na funkčnost, elasticitu, voděodolnost, prodyšnost a maximální komfort během výkonu. Spousta modelů je vhodných i pro jiné typy sportů a jsou univerzálně využitelné po celý rok. Celá kolekce je již tradičně laděna do stejných odstínů barev, aby se jednotlivé kousky daly dobře kombinovat.Maloja MaconM.

Pánská designová bunda MaconM. určená pro zimní sporty je vyrobena z třívrstvého prodyšného materiálu GORE-TEX, který zabrání chladu zvenčí. Technologie DWR v kombinaci s 25 000mm vodním sloupcem zase zabrání promoknutí. Tomu jsou ostatně přizpůsobeny i YKK voděodolné zipy. Samozřejmostí je pás proti sněhu, možnost ventilace, kapsa na brýle, ale i nastavitelná kapuce.

15 940 KčMaloja LavinasM.

Maloja LavinasM. je trojvrstvá zimní bunda určená do náročných a chladných podmínek. Materiál GORE-TEX v kombinaci s technologií DWR zabrání chladu a větru zvenčí a spolu s vodním sloupcem, který je 25 000 mm, vás ochrání proti mokrému sněhu či nenadálému dešti. Voděodolné YKK zipy zaručí perfektní těsnění i v kapsách. Bunda je mimo jiné vybavena pásem proti sněhu, ventilací nebo třeba kapsou na brýle.

15 090 Kč

www.maloja.cz