Kratší brzdná dráha, vyšší trakce a bezpečnější průjezdy zatáčkou. To platí bez sporu i pro majitele SUV, kde je potřeba myslet na ovladatelnost vozu zejména při jízdě z kopce a zatáčení, protože SUV vozy jsou těžší Existují řetězy i pro vozy s minimálním místem v podbězích? Seznamte se! Sportovní, superrychlé, samodopínací. I sporťáku na míru.

Řetězy pewag servosport byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly i vozům s minimálním místem v podbězích. Kroucené prameny řetězu na vnitřní straně a 7mm řetězové články řetězové sítě se vejdou skoro všude. Patentovaná servo technologie se samočinně postará o správné napnutí řetězu a jeho optimální stav kontroluje i v průběhu jízdy. Řetěz byl vyvinut s ohledem na to, že nové vozy mají stále výkonnější motory, což klade při záběru kol vyšší nároky na řetězy. Montáž řetězů je velmi snadná díky ráčnovému systému, demontáž jednoduchá, protože vnitřní uzávěr lze jednoduše otevřít bez větší manipulace v podbězích. Mimořádná pozornost byla věnována i designu řetězu, který vašemu vozu neubere, ale naopak přidá na eleganci a atraktivitě. Řetězy pewag servo jsou vyráběny také v zesíleném provedení pro SUV vozy.

Podívejte se na zajímavá videa montáže řetězů. Výběr vhodného typu sněhových řetězů vám usnadní konfigurátor. Stačí zadat rozměr pneu, značku a model vozu a je to.