Après-ski patří k zimní dovolené v Tyrolsku jako sníh ke sjezdovce. V útulných starobylých chatách či moderních barech poznáte pulzující život uprostřed impozantního horského světa Alp.

Tipy na Après-Ski v Tyrolsku

Ať už St. Anton, Mayrhofen, Ischgl, nebo Sölden – příjemné posezení po lyžování prostě patří k zimní dovolené v Tyrolsku.


  • Nenechte si ujít dobrodružné après-ski v St. Anton am Arlberg. Buď v klidu a pohodově, anebo s hlasitou hudbou – v lyžařském středisku v pohoří Arlberg vás očekává après-ski ve všech variacích. Nechte odeznít lyžařský den při pivečku v Alibi, v Anton Baru, v mezinárodně známém Mooserwirt a mnoha jiných zdejších hotspots.

  • Après-ski ve městě Ischgl už dávno není tajným tipem, nýbrž nutností pro všechny, kteří chtějí něco zažít mimo sjezdovku. Po družném a příjemném posezení při après-ski v Ischglu vás očekávají noční exkluzivní party v této metropoli lifestylu. Kuhstall, Nevada Alm nebo Schatzi Après-Ski-Bar – na party a na tanečním parketu potkáte během après-ski v Ischgl nejednu slavnou osobnost z oblasti sportu, filmu či showbusinessu.

  • Zahřejte se při après-ski v Sölden nápojem zvaným Jagatee (lovecký čaj), Lumumbou nebo svařeným vínem Glühwein a zazpívejte si spolu s ostatními oblíbené après-ski hitovky. Navštivte bar Schirmbar v ulici Dorfstraße či legendární Bierhimml a nebo můžete strávít noc až do ranních hodin ve Fire & Ice, Mirage nebo Alm Rausch - après-ski se zde koná jen pár metrů od sjezdovky.


  • Nejen prominentní hosty nalákají kulinářské dobroty v chatě Kristallhütte v Kaltenbachu. Tento třpytící se skvost uprostřed Zillertalských Alp nabízí kromě mnoha akcí také bazének na terase, který vás rychle nechá zapomenout na náročné hodiny strávené na lyžích. Lounge - obývací pokoj s výhledem na Alpy - zve k odpočinku a relaxu. Chata Kristallhütte je známá pro své luxusní prostředí s relaxační hudbou a špičkovou kuchyní.

  • Modré z nebe: slib, který se ve výšce 3 000 metrů nad mořem splní. Bar Top Mountain Star zaručí stoprocentní výhled. V lyžařském středisku Hochgurgl-Obergurgl, nejvýše položeném lyžařském areálu Alp, se nepočítají pouze ujeté kilometry na sjezdovce. Tato architektonická hvězdička vás zláká k odpočinku a dá vám pocit naprosté lehkosti.

  • Cloud 9 na Innsbrucké Seegrube je další generace barů après-ski. Obrovské iglú, do kterého se vejde až 400 osob, je vybaveno taneční plochou, DJ-pultem a několikametrovým barem. Cloud 9 je držitelem pyšného titulu nejvýše položeného baru ze sněhu v Alpách. Tento klub ve výšce 2 000 metrů nad mořem přímo nad hlavním městem Tyrolska je jedinečný a stará se o slávu až za hranicemi Rakouska.


  • Après-ski na chatě Wedelhütte v lyžařském středisku Hochzillertal. Tento pěti-hvězdičkový hotel ve výšce 2 350 m n. m. trůní mezi horami Wimbachkopf a Marchkopf a zláká vás na královské posezení po lyžování. Nejen pro milovníky zimních sportů je návštěva tohoto hotelu s výhledem na zillertálské vrcholky nezapomenutelným zážitkem.

  • Závan Karibiku v baru Cohibar, stylové oslavy v Eis-Iglus od „White Lounge“, klasické après-ski v baru Yeti Bar ve stanici lanovky Horberg, v baru Nikis Schirmbar či Ice Bar nebo v Hiatamadl ve stanici lanovky Penkenbahn – après-ski ve městě Mayrhofen se zcela podřídí vašim potřebám. Bavte se tak, až se lyže budou ohýbat anebo zakončete den pohodově při šálku jagatee nebo svařeného vína a s mezinárodními dobrotami.

  • Císařovy nové šaty ze skla a dřeva: moderní chata Osl-Panoramahütte v oblasti SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental poskytuje nové výhledy do pohoří Wilder Kaiser. Posilníte se výrobky z vlastní hospodářské výroby a odpočinete si na slunečné terase.

  • Na prknech, které znamenají lyžařský svět, sledovat kroužení orla a být blízko 60 třítisícovkám: Adler Lounge trůní na Cimaross a na jeho úpatí najdete lyžařské oblasti Matrei a Kals. Zde mohou návštěvnící ochutnat speciality východního Tyrolska a užívat si výhled z panoramatického mostu na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska.

www.tyrolsko.cz