Vyhledávaný komplex tří hotelů u slovenské hranice má nejen vlastní Ski areál Razula, ale také další služby pro relaxaci a zpříjemnění zimy na horách. V resortu najdete dvě wellness centra, termální bazény vyhřívané až na 36 °C s velkorysou otevírací dobou od 7 do 22 hodin, širokou nabídku masáží s rodilými exotickými maséry a saunových rituálů pořádaných až devětkrát denně, kosmetický salon, čtyři restaurace, Cocktail bar, indoor golf, bowling, kluziště či dětské koutky s nabídkou animačních programů.

Mnoho těchto služeb mají hosté, využívají balíček Zimní dovolená v Beskydech, již v ceně pobytu. Takže si jen stačí užívat všech nabízených možností a nechat se hýčkat bez starostí z dalších doplatků. Zanedbatelná určitě není ani nabídka ubytování dětí zdarma.

Co všechno ještě zažijete ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice historicky patří k nejvyhledávanějším zimním střediskům na Moravě a jejich věhlas stále roste díky množství služeb, které zde přibyly v posledních letech. V obci a okolí je řada středisek, z nichž ta největší jsou sdružena ve Skiregionu Valašsko a nabízejí společný skipas. Ten platí v areálech Razula, Kohútka, Kyčerka, Jezerné, Machůzky a Karolinka. Akceptuje jej i nedaleký Ski areál Bílá.

Velké Karlovice jsou vysoce ceněny mezi běžkaři díky 40 km stop v údolí a 50 km na hřebenech okolních hor. Známé jsou i zdejší tradiční zimní běžkařské závody – Karlovská padesátka (13. 2. 2016) a Noční stopa Valachy (27. 2. 2016).

Své kouzlo mají i "obyčejné" procházky krajinou. Pro výlety je možné se vybavit sněžnicemi z půjčovny Ski areálu Razula. Neopakovatelné kouzlo má výhled na krajinu z celoročně přístupných rozhleden Sůkenická, Ztracenec a Miloňová. V obci je celá řada historických staveb, navštívit můžete mj. celodřevěný Kostel Panny Marie Sněžné postavený bez jediného kousku kovu či Karlovské muzeum v bývalém kupeckém domě, za návštěvu stojí i Zvonice Soláň na hoře Soláň s výstavní galerií.

Lyžuj a plav: z lyží rovnou do termálního bazénu

Resort Valachy má řadu lákadel i pro neubytované hosty. Relaxační centrum Wellness Horal je otevřeno nejen ubytovaným hostům, ale i široké veřejnosti, stejně jako hotelové restaurace s nabídkou valašských specialit, s důrazem na regionální produkty.

Lyžaři, kteří si koupí celodenní nebo večerní skipas ve Ski areálu Razula, mají díky akci Lyžuj a plav hodinový vstup zdarma do termálních bazénů ve Wellness Horal.

Letošní novinkou Ski areálu Razula je ranní skipas na první dvě hodiny otevírací doby (všední dny 9 – 11, sobota a neděle 8 – 10 hodin), jehož cena zahrnuje i pozdní snídani v podobě kousku čerstvého frgálu a šálku kávy či čaje v Gril srubu Razula přímo u sjezdovky.

Více inspirace a tipy na akce najdete na webu Resortu Valachy!