Ve středisku Snowland Valčianska dolina vám je k dispozici až 8 sjezdovek v celkové délce 5,6 km s převýšením 330 m. Na své si zde jistě přijdou začátečníci, ale i zkušení jezdci, jelikož středisko nabízí sjezdovky s náročností od mírných přes turistické až po závodní, na které se dostanete moderní čtyřsedačkovou lanovkou a šesti vleky. Začátečníkům slouží pojízdný pás v dětském parku.

Sníh už za 4 dny

Navzdory nízké nadmořské výšce je nová technologie zasněžování schopná připravit sjezdovky již během 4 dnů při dobrém počasí.

Zábava pro nejmenší

Všechny děti se mohou těšit do Yeti Parku, kde se mohou nechat vyvézt pojízdným pásem a zpříjemnit si začátky lyžování mezi pohádkovými postavičkami. Vstup do Yeti Parku je zdarma pro všechny děti.

Škola lyžování a snowboardingu

Ve Snowlandu jsou tři lyžařské a snowboardové školy, kde se vám bude věnovat tým zkušených instruktorů. V případě potřeby opravy, nastavení lyžařské výstroje nebo zapůjčení lyžařské výbavy jsou návštěvníkům k dispozici pracovníci ski servisu.

Gastronomický zážitek

Přímo ve středisku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace Humno, kde se po lyžování můžete ohřát u krbu s šálkem čaje nebo si pochutnat na dobrém jídle. Atmosféra pohodlí je všudypřítomná a prostor dýchá designovým nábojem. V areálu jsou dále 4 bufety a útulný SKI bar.

Středisko je v provozu denně od 9:00 do 16:00 s večerním lyžováním od 17:00 do 20:00. Přístupová cesta do střediska je snadná a dostatečná je i parkovací kapacita pro osobní automobily i autobusy.

V okolí jsou také možnosti pro běžecké lyžování - stopy se táhnou překrásnou zimní scenérií okolí válci.

www.snowland.sk