Ještě než začnete s hlasováním, přečtěte si prosím důležité informace:

Soutěž je vypsána ve dvou kategoriích:

HOBBY

V této kategorii soutěží účastníci SNOWfestu 09.

Z této kategorie postoupí 10 nejlépe hodnocených fotografií do finále, ve kterém rozhodne porota složená ze zástupců SNOW, FREESKI, FREESKIING.CZ a společnosti NIKE o vítězné fotografii, jejíž autor si odnese lyžařský komplet od Nike ACG.

Odkaz:

Galerie Nike ACG PHOTOcontest HOBBY

PRO

Do této kategorie patří oficiální fotografové SNOWfestu 09. Označení je mírně zavádějící, protože fotografováním se nikdo z nich neživí, vládnou však kvalitním vybavením a kompozici, světlu a rozhodujícímu okamžiku se věnují jako zálibě. Zásadní rozdíl je však v tom, že fotografování bylo na SNOWfestu jejich hlavní aktivitou, proto by nebylo fér postavit je do boje proti fotografiím účastníků SNOWfestu. I když nikde není psáno, že zástupci v kategorii hobby nemohou být lepší!

V kategorii „profesionálů“ postoupí do finále 5 fotografií, vítězný fotograf bude určen podle následujícího klíče:

Pořadí fotografií ve finále určí počet hlasů z veřejného hlasování a fotografie získají za umístění ve finále následující počet finálových bodů (fb):

1.    místo = 6 fb
2.    místo = 4 fb
3.    místo = 3 fb
4.    místo = 2 fb
5.    místo = 1 fb

Součet finálových bodů rozhodne o pořadí jednotlivých fotografů. Vítěz v kategorii PRO získá čest, slávu a titul King of the lens 2009.

Odkaz:

Galerie Nike ACG PHOTOcontest PRO

V každé kategorii můžete hlasovat pro více fotografií. V případě, že se nebudete moci rozhodnout, která fotografie je nejlepší, můžete dát hlas třeba dvěma oblíbeným. Tedy předpokládáme a doufáme, že nebudete mít potřebu dávat hlas pěti nebo dokonce všem soutěžním fotografiím, to by jaksi postrádalo kouzlo!

To je zatím vše, co potřebujete vědět.

Ring je volný, můžete hlasovat!


Další informace a propozice soutěže najdete zde

Nový obrázek