Lehké a odolné lyžařské softshellové bundy

Lyžařské softshellové bundy mají všechny přednosti dobře známých softshellových bund, ale oproti nim mají výhodu v tom, že jsou zateplené a vybavené odepínacím vnitřním pásem proti sněhu. Softshell je materiál, který chrání proti větru, je do určité míry voděodolný a dobře odvádí pot.


Softshellové bundy Kilpi vás upoutají moderním designem, živými barvami a precizním provedením. Jsou větruodolné a částečně nepromokavé. Jejich základ tvoří materiál Siberium 5 000 SRC SS, který se vyznačuje velkou elasticitou. Třívrstvá struktura zaručuje vodoodpudivost a výbornou prodyšnost. Tzv. membránový softshell odvádí tělesnou vlhkost a zabraňuje nadměrnému pocení.
Lyžařská softshellová bunda Kilpi s podšívkou má veškerou výbavu, kterou potřebujete: stahovací kapuci, odepínací vnitřní pás proti sněhu, voděodolné zipy, stahování rukávu na suchý zip, vnější kapsy i vnitřní kapsy na různé drobnosti a lyžařské brýle.


Kvalitní softshellová bunda na celoroční použití

Nespornou výhodou těchto bund je také finanční úspora. Oproti klasický lyžařským bundám pořídíte softshellovou lyžařskou bundu za poloviční cenu. A zatímco běžnou lyžařskou bundu uložíte na konci zimního období do skříně, z lyžařské softshellové bundy jen odepnete protisněhový pás a můžete v ní chodit i v chladných jarních nebo podzimních sychravých dnech a cítit se v ní příjemně a pohodlně.


Nyní máte jedinečnou šanci na pořízení softshellové lyžařské bundy, jelikož můžete využít výprodeje zimního oblečení Kilpi. Navštivte nejbližší prodejnu "Kilpi Store": nebo náš e-shop www.shopkilpi.cz, kde si můžete vybrat z široké nabídky lyžařských softhellových bund a dalšího zimního a outdoorového oblečení.


www.shopkilpi.cz