Kdo by neměl rád grilování! Patří k létu a proč si něco neugrilovat i cyklovýletě? Potřebujete jen solární gril (Go Sun Stove), vaše dobroty, pečící papír a trochu toho sluníčka.


Jídlo nakrájíte na malé kousky, vložíte na pečící papír do trubice, postavíte na sluníčko a už vesele grilujete. Při stálém sluníčku máte svačinku bez karcinogenů hotovou za nějakou půl hodinku.


Také úklid je pak poměrně jednoduchý. Zkrátka vytáhnete z trubice pečící papír, vyhodíte a trubici jen utřete papírovou utěrkou. Trubice navíc po dobu grilování není horká, takže se nemusíte bát, že se spálíte nebo že si nějak ublíží pobíhající děti kolem.


Gril je dobře sbalitelný, nezabere moc místa, dostanete ho rovnou s malou černou cestovní taškou a můžete si ho hodit jednoduše přes rameno.


Abyste si tu svou ugrilovanou pochoutku mohli v klidu vychutnat, chybí ještě lehnout si do nafukovacího pytle. Také jeho „příprava“ je velmi jednoduchá. Máte malý balíček v pytlíčku, ten vyndáte, otevřete nejprve jednu komoru pytle a popoběhnutím nafouknete. Stejně tak provedete s druhou komorou a pak už jen zabalíte tento „lusk“ několika přehnutími.


Pytel Lamzac je vyrobený ze stanoviny, takže ho jen tak neproděravíte. Leda, že by vám někdo hodně záviděl a pytel vám propíchnul – ani to ale prý není problém, na jakoukoli dírku můžete použít klasické lepení na kolo.


Výhodou pytle je jeho malé balení, takže se vejde téměř do každého batůžku. Ať už jste na festivalu, u vody, nebo někde v horách, kdekoli si můžete poměrně rychle zařídit pohodlné sezení.

Partneři SNOW tour: