Lyžování může být výhodnější, než si myslíte

S kartou SunnyCard je lyžování o dost výhodnější. Pokud si tento sezónní skipas koupí oba rodiče, děti do 15 let lyžují zdarma. SunnyCard platí v 9 alpských střediscích, která se nacházejí ve čtyřech rakouských spolkových zemích a na ledovci Schnalstaler Gletscher v Jižním Tyrolsku. Lyžovat díky tomu můžete od 30. října 2021 až do 18. dubna 2022!


Novinka: lyžujte na jeden sezónní skipas v 8 rakouských skiareálech a na ledovci Schnalstaler Gletscher v Jižním Tyrolsku!

Střediska, kde platí karta SunnyCard po celou sezónu:
Heiligenblut
Hinterstoder
Hochficht
Hochkar
Hochkössen
Kasberg
Ötscher
Wurzeralm
Schnalstaler Gletscher


SunnyCard o 20 % levněji do konce října

Karta se vyplatí už po několika jednodenních lyžařských výletech, a to zejména s dětmi. Jestliže se vypravíte na víkend na Hochficht nebo Wurzeralm, o Vánocích do Hinterstoderu nebo na Kasberg, o jarních prázdninách na Hochkar nebo na Ötscher a o Velikonocích třeba do Heiligenblutu nebo Hochkössenu, SunnyCard se vám bohatě vyplatí, jak ukazuje modelový příklad. Při koupi do 31. října kartu získáte o 20 % levněji!

Rodina se dvěma dětmi do 15 let

2x SunnyCard pro dospělé (při koupi do 31. 10. 2021) = 2 x 450 eur = 900 eur

Cena za 1 den lyžování (20 lyžařských dnů s rodinou) = 900 / 20 / 4 = 11,25 eur / osoba

Děti roč. 2007 a mladší získají SunnyCard zdarma, pokud si ji zakoupí oba rodiče. Při koupi karty se vyžaduje prokázání věku a rodinné příslušnosti dítěte.

Děti lyžují celou zimu zdarma

Pokud si SunnyCard zakoupí oba rodiče, lyžují v rodině všechny děti do 15 let (roč. 2007 a mladší) celou sezónu zdarma.
Pokud si Sunny Card zakoupí jeden rodič, lyžují v rodině celou zimu zdarma všechny děti do 10 let (roč. 2012 a mladší)


Záruka vrácení peněz

Pokud by v zimní sezoně 2021/22 došlo k pandemii, která by měla z úřední moci za následek uzavření všech lanovek v partnerských destinacích SunnyCard, poskytneme každému zákazníkovi, jenž si zakoupil sezonní skipas SunnyCard, zpětnou náhradu (čtěte podmínky).

Pokud v důsledku pandemie nebude možné lyžovat ve všech partnerských lyžařských oblastech v Horním a Dolním Rakousku po celou zimní sezónu 2021/22, bude na kartu SunnyCard pro sezónu 2022/23 připsána celá kupní cena snížená o manipulační poplatek ve výši 25 eur.

www.skisport.com