Víme, po čem lyžaři „touží“
Jsme milovníky outdooru, aktivní život je naší vášní a stejně tak i profesí. Sportovní obchod, jehož součástí je půjčovna vybavení a test centrum, jsme vybudovali s jasnou vizí - uvědomujeme si, že každý člověk je jedinečná osobnost a v tomto duchu přistupujeme ke svým zákazníkům.

Vyzkoušeli jsme a víme, že Völkl Racetiger SL, GS, RC, SC rok 16/17 jsou dobré!

Poctivá německá práce
Völkl je německá značka, která od roku 1914, Völkl vyrábí lyže v bavorském městečku Straubing asi jeden a půl hodiny jízdy severovýchodně od Mnichova. 90 let kvalitních produktů „Made in Germany“. Každý rok se v dílnách firmy Völkl vyrobí velké množství prototypů lyží, které se testují a poté se vybere jen několik desítek modelů určených pro sériovou výrobu. Filozofie je jasná „dokonalý systém”; při vývoji nové technologie se nedíváme jen na samotnou lyži, ale vždy na souhru mezi sněhem, lyžemi, vázáním, lyžařskými botami a lyžařem.

Völkl Racetiger SL, GS, RC, SC rok 16/17 – závodní lyže pro každého

Lyže z této modelové řady přibližují dobrým lyžařům všechno to, co při jízdě zažívají závodníci Světového poháru (vysoké rychlosti, malé poloměry oblouků, atd.). To je možné díky použití materiálů a technologií převzatých z „ostrých“ závodních lyží. Řada Racetiger nabízí 4 různě zaměřené modely (vždy ostřejší a komfortnější obřačky a slalomky), proto je pro všechny náruživé lyžaře velmi snadné vybrat si ten pravý.

Více na http://sportpec.cz/…nacky-volkl/