Inspiraci pro novou kampaň čerpáme od 50 000 horských a lyžařských profesionálů, kteří žijí a dýchají v Helly Hansen oblečení každý den, kteří věnují svůj život nejen kariéře, jež jim dodává pocit být naživu, ale kteří také obětavě pracují pro to, abychom si my ostatní mohli bezpečně užít hory. Kampaň, oslavující pocit být «naživu» v každém okamžiku, se bude odehrávat po celém světě prostřednictvím sociálních médií, reklamy a inspirujících videí.

"V našem domově, v Norsku, se Helly Hansen zabývá výrobou profesionálního vybavení, které pomáhá lidem zůstat a cítit se naživu již od roku 1877. V této sezoně se více než 50 000 horských profesionálů ve více než 200 lyžařských resortech a průvodcovských uskupení na celém světě bude spoléhat na naše vybavení a značku Helly Hansen, " říká Erik Burbank, marketingový ředitel Helly Hansen. " Jsou to lidé, kteří chodí do práce každý den v jedněch z nejinspirativ­nějších, ale zároveň nejdrsnějších místech přírody. Náš jedinečný vztah s těmito profesionály nám umožňuje rozvíjet jak inovace, tak design a přenést tato vylepšení, spolu s duchem profesionálů, do produktů, které poskytujeme všem našim zákazníkům. Nová kampaň značky Helly Hansen “ALIVE”je kampaň, které oslavuje profesionály a všechny ty, kteří jsou inspirováni přírodou. Jejím cílem je nadchnout a motivovat spotřebitele a dát jim vědět, že děláme profesionální vybavení, které pomáhá lidem zůstat a zároveň cítit se naživu.

Sami zákazníci se mohou do kampaně, začínající letos v listopadu na sociálních sítích, zapojit prostřednictvím hashtagu #feelalive. Účastníci, kteří budou sdílet svoje vlastní inspirativní obrázky nebo příběhy z okamžiků, kdy se oni sami cítili naživu (#feelalive) dostanou šanci vyhrát skvělé ceny od Helly Hansen včetně zájezdu do americké Vailu, kde pro vás Helly Hansen připravil program plný zážitků a lyžováním s lyžařskou patrolou a profesionálními freeride lyžaři.

Veškerý obsah kampaně bude k vidění od 15. října 2016 na www.hellyhansen.com/alive