Nev Dama FREESKI test
letos získal partnera cestovní kancelář Nev Dama, která pro vás do Davosu dopraví testovací lyže! Kompletní seznam testovacích kousků zveřejníme těsně před akcí, abychom si uchovali alespoň nějaké tajemství a doufáme, že vás mile překvapíme.

Nike ACG Freeride Coaching.
Davos je v těchto dnech neustále zasypáván tunami sněhu. Teploměry ukazují velmi velmi pod dlouhodobý průměr a lokálové prohlašují, že taková zima tady již nebyla cca 15 let.

Po loňských připomínkách některých SNB riders jsme reflektovali požadavky a připomínky na jiná specifika pohybu SNB a ski v terénu a zařídili pro naše borďáky kouče s prknem. Aby si to náležitě užili, provede je místní SNB rider Florian Krumenacher, který tak rozšířil náš team koučů:

Tom Elias (Davos guide)
Robin Kaleta
Simona Hrstková
Marek Macháček
Monika Tatarková
Roman Heczko
nemůže chybět Honza Schauer
a s největší pravděpodobností se o zájemce postará i horský vlk Jirka Lausecker, loňský vítěz závodu.

SNOWfest
SNOWfest
Arva Avalanche & Skitour Camp.
Letošní lavinový kemp proběhne pod záštitou specialisty na lavinové vybavení firmy Arva a jejího českého distributora www.skialpshop.cz. Kemp také podpoří klub Alpy4000.cz
I letos se můžete těšit na poutavý výklad Viktora Kořízka (Alpy4000.cz) a skialpovou tůru v pohodovém tempu a praktickým výcvikem „za pochodu“. Lavinoví psi Frenky a Kristýnka také nebudou chybět!
Na SNOWfestu a hlavně v rámci kempu si bude moci každý vyzkoušet vybavení Arva a pokud bude zájem, tak jej i za velmi výhodných podmínek (upřesníme na místě) zakoupit. To jestli se na akci objeví super HOT novinka na poli pípáků si zatím necháme pro sebe…

SNOWfest
SCOTT Czech Ride.
Riders list na závody se nezadržitelně plní! V tuto chvíli je již hlavní pole téměř obsazeno a nově registrovaní riders se začínají řadit na čekací listinu, aby sena konci března ukázalo, kdo se nakonec postaví na start druhé edice SCOTT Czech Ride. V letošní sezóně se nám podařilo přilákat konečně i riders ze Skandinávie, tak doufáme, že o kvalitní kousky nebude nouze.
Bezpečnost jezdců během závodu:
Na bezpečnost jezdců v průběhu závodu bude dohlížet profesionální horský záchranář z Davoské nemocnice, který bude mít po celý den veškeré záchranářské vybavení k dispozici na kopci a bude v přímém spojení se záchrannou helikoptérou a nemocnicí. Ten bude také spolupracovat přímo na svahu s dalšími dvěma jezdci první pomoci  a celou skupinu bude jistit tým SOS záchranářů přímo z areálu Parsenn.

SNOWfest

POZOR! Poslední volná místa!

Počet míst je stejně jako loni omezen.  Tuto chvíli je k dispozici necelá dvacítka míst a do začátku akce zbývá necelý měsíc.
Proto případné nerozhodné jedince nabádáme k aktivitě, než bude pozdě!


S pozdravem a nejpozději ve vlaku z Prahy do Davosu nebo přímo v Davosu na viděnou…

Kumestrol a celý SNOWfest realizační tým.

Přihlášky na www.snowfest.cz.

SNOWfest

SNOWfest