1. Svatý Mořic

V únoru 2017 se stane dějištěm Mistrovství světa v alpském lyžování.
2. Alp Grüm

Jedna z nejkrásnějších zastávek Rhétské dráhy – trať po dosažení nejvyššího bodu Ospizio Bernina (2 253 m n. m.) láme prudce dolů do Itálie. V zastávce je i příjemná restaurace s místními specialitami. Trasa RhB je až do zastávky Alp Grüm rovněž zahrnuta ve skipasu Engadin Sv. Mořic.
Zážitkem pro romantiky je noční výlet s hudbou a aperitivem za úplňku. Vlak jede po trati Sv. Mořic – Alp Grüm a pro umocnění zážitku projíždí trasu se zhasnutými světly.
3. Ledovec Morteratsch

Zážitek pro freeridery. Vyjeďte ze zastávky Diavolezza lanovkou a odtud se vydejte k ledovci Morteratsch. Na lyžích dojedete až do stejnojmenné vlakové zastávky a celé kolečko si můžete i zopakovat. Tato část trati i lanovka na Diavolezzu je rovněž zahrnuta ve skipasu Engadin Sv. Mořic.
4. Diavolezza

Nejvýše položená vířivka. Lanovkou ze zastávky Bernina Diavolezza se nahoru mohou vydat i nelyžaři. Ve výšce 3 000 m n. m. stojí příjemná horská restaurace, kde můžete spočinout se sklenkou šampaňského v nejvýše položené švýcarské vířivce.
5. Preda – Bergün

Mimořádně oblíbená sáňkařská dráha mezi dvěma zastávkami Rhétské dráhy. Hodí se i jako apr  s-ski, večer je totiž dráha osvětlená. V zastávce Preda informuje návštěvnické centrum o budování nového tunelu Albula. Poutavá interaktivní expozice je přístupná zdarma a zaujme i děti.
6. Lagalb

Terén pro náročnější freeridery. Nejvzdálenější lanovka od Sv. Mořice, k jejíž dolní stanici Bernina Lagalb vás zaveze tzv. malá červená, tedy Rhétská dráha.
7. Arosa

Přímo z Churu, hlavního města kantonu, se můžete vydat do lyžařského střediska Arosa, které se nedávno propojilo s Lenzerheide v jediný areál s 225 kilometry sjezdovek.
8. Davos Klosters

Proslulý cíl lyžařů, dvě obce, které jsou propojeny lyžařsky i vláčkem Rhétské dráhy.
9. Bernina Express

Asi nejproslulejší panoramatický vlak Švýcarska, jediný zapsaný na seznamu UNESCO. Nabízí nejatraktivnější úseky Albula a Bernina. Příjemné zpestření lyžařské dovolené.
10. Ledovcový expres

Zážitkové propojení dvou lyžařských ikon Sv. Mořice a Zermattu. Cesta trvá 7,5 hodiny. Jídlo zde servírují přímo k vašemu stolku ve vlaku.

Více informací najdete na

www.mojesvycarsko.com