Kdo je Harfasport?

Harfasport je pražský specializovaný obchod na cyklistické a lyžařské vybavení. Na třech patrech vám dokáže nabídnout skvěle vybavenou půjčovnu, profesionální servis či speciální službu testcentra, kde si můžete zapůjčit a vyzkoušet top modely dané sezóny. Pro čtenáře magazínu Snow je služba testcentra úplně zdarma – stačí jen předložit kupon, který naleznete na konci tohoto časopisu. V nabídce naleznete přední světové značky, ale samozřejmě i ty české. Na zimní sortiment jsme opravdoví profíci! Těšit se tak můžete na švýcarské specialisty na lyže Stöckli, italské prvotřídní lyžařské oblečení Colmar či švýcarské odborníky na oblečení MountainForce. Prémiových značek zde ale naleznete daleko více, takže není divu, že Harfasport je na trhu již 20 let a má nespočet věrných zákazníků.

20 let na českém trhu si zaslouží pořádný dárek!

Oslava kulatin si žádá exkluzivní dárek a to pražská prodejna moc dobře ví. Nemyslí však jen na sebe – chtěla potěšit i své zákazníky, kteří si zaslouží tu nejlepší péči. A pustila se do toho opravdu ve velkém. Během prázdnin se rozjela rozsáhlá modernizace a zvětšení prodejny, takže odteď se můžete těšit na 3 patra celoročního prodeje cyklistiky i zimního sortimentu. Díky tomu už nebude shánění kola v zimě taková námaha! Na prodejně na vás čeká zbrusu nový moderní design. Ten byl inspirován především špičkovými obchody v alpských horských střediscích. Další novinkou je nový vzhled webových stránek www.harfasport.cz a zákaznické karty, které budou stejného ražení jako fasáda prodejny. Staré karty si můžete přijít bezplatně vyměnit a navíc na vás bude čekat i jedno zajímavé překvapení.

Co na vás na prodejně čeká?

Kromě již zmíněných prémiových značek na vás čeká také jedna lyžařská specialita. Znáte značku Strolz? Ne? Strolz je rakouská značka lyžařských bot na míru a Harfasport se může pochlubit tím, že je jediným oficiálním distributorem v České republice. Pokud tedy hledáte něco ojedinělého, nebo vás jednoduše tlačí lyžáky, můžete zajít právě k nám.

Samozřejmostí jsou i skvělé nabídky, které potěší každého zákazníka. Těšit se můžete třeba na soutěž se značkami Atomic a Salomon, která bude probíhat od 14. 11. do 23. 12. a hlavní výhrou bude zájezd pro 2 osoby do Schladmingu. Stačí nakoupit jakékoliv zboží těchto dvou značek v minimální hodnotě 2 000 Kč a budete zařazeni do slosování nejen o hlavní cenu, ale samozřejmě i další ceny. Další akce přijdou co nevidět, více však zjistíte až v listopadu, kdy bude budova dokončená i zvenku. Do té doby můžete přijít omrknout nadčasový design prodejny a novou kolekci na rok 2016/17.

Těšit se na vás bude největší speciálka lyží a kol v České republice!

www.harfasport.cz