Chceme si užít lyžování s dětmi!
Připravili jsme si pro vás kurzy lyžování pro vaše ratolesti v italské oblasti Folgaria/Lavarone, která se specializuje na rodinnou dovolenou. Celý týden se budou naši instruktoři/a­nimátoři snažit zabavit vaše děti na svahu i mimo něj. Z České republiky s sebou povezeme zkušené instruktory, kteří se ve výukových lekcích budou dětem věnovat a vy si tak můžete užít klidné lyžování a parádně si odpočinout.

Kromě výuky lyžování přichystáme vašim dětem sportovně-zábavný program. Například ve zdejší velké hale Palafolgaria, která bude rezervována pouze pro nás. V areálu se nachází bazén a tělocvična, kde si děti užijí kopec zábavy (a také se trochu unaví :-). Některý den také můžete využít k lyžování s dětmi v části Lavarone, které je téměř vždy liduprázdné. Hlavním smyslem je strávení klidné rodinné dovolené pro děti i dospělé se spoustou nových zážitků.


Lyžařská oblas Folgaria/Lavarone
Užijete si zde lyžování na 100 km sjezdových tratí převážně modré a červené obtížnosti. Zaměření na rodiny s dětmi dokládá i 5 dětských parků. Sněhovou jistotu zaručuje takřka 100% pokrytí systémem umělého zasněžování, což eliminuje zbytečné stresy a otázky, zda-li bude dostatek sněhu například i v březnu. Hlavní je nezapomenout si opalovací krém :-) Velkou výhodou je i vcelku dobrá dostupnost z ČR, kdy jedete prakticky celou dobu po dálnici přes Brenner, méně zkušenější mohou využít nabídky dopravy luxusním busem s WIFI.


Ubytování ve Folgarii
Levné a cenově výhodné rezidence, útulné rodinné hotely i luxusní hotely s wellness a polopenzí. Nabídka ubytování během našeho Family Campu je skutečně pestrá a víceméně záleží na vašich požadavcích. Nejlevnější ubytování najdete v rezidencích Serrada nebo Alaska. O malinko dražší je ubytování s polopenzí v hotelech Al Sole, Matinella nebo wellness hotelu Grand Astoria. Velkou výhodou jsou skutečně cenově dostupné nabídky zájezdu pro celou rodinu.


Termíny a jarní prázdniny 2017
V letošní zimní sezóně 2016/2017 nabízíme celkem 5 termínů Folgaria Family Campu. Termíny vychází na jarní prázdniny v těchto lokalitách:


5. 2. - 12. 2. 2017 - Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov.

12. 2. - 19. 2. 2017 - Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sver, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín.

19. 2. - 26. 2. 2017 - Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou.

5. 3. – 12. 3. 2017 - Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí.

12. 3. - 19. 3. 2017 - Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny,Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo.


Chcete-li se dozvědět více informací Folgaria Family Campech 2017, klikněte na naše stránky zde nebo se nás ptejte se na info@pux.CZ.