Obsah čísla je vždy spjat s aktuálním ročním obdobím, tentokrát proto najdou ženy a dívky na 84 stranách časopisu WILD CAT 01 praktické rady a inspiraci ze sportů jako je cyklistika, lezení, wakeboarding, surfing – to vždy z ženského pohledu.

V letošním roce vyjde časopis 2x, podruhé to bude na konci listopadu. Od příští sezóny přejde na pravidelný čtvrtletní rytmus (jaro, léto, podzim, zima).

Další novinkou, kterou chystáme na půli června, je spuštění portálu www.wild-cat.cz, kde budou moci sportující ženy diskutovat, číst, psát články a sledovat své „kolegyně“ ve fotogaleriích. Toto elektronické dítě vzniká i díky naší úzké spolupráci s kolegy z Behej.com, a rozšíří tak portfolio spřátelených sportovních webů.

WILD CAT - obálka

Stručný obsah čísla WILD CAT 01:
Cyklistika:
- Největší část čísla je věnována cyklistice. Pomocí názorných příkladů například zjistíte, po jakém typu kola byste měla sáhnout (silniční, horské či trekingové kolo). Cyklistické vybavení nezahrnuje jen bicykl samotný, patří k němu i všemožné funkční a zároveň krásné doplňky, dnes samozřejmě v dámském provedení.
- Inspiraci pro vaši další cestu za cyklistikou nabízí reportáž ze švýcarského Jungfrau se třemi tipy na MTB túry různých obtížností.
- V tomto bloku najdete také rozhovor s ženou z masa a kostí Kájou Polívkovou, dále tipy na využití spinningu pro kondiční trénink, základy sportovní výživy a také inspirativní fotogalerie.

Lezení:
Druhý nejobsáhlejší blok bude našim čtenářkám postupně odkrývat tajemství skal a hor. Po úvodním článku o základních stylech lezení následuje rozhovor s přední českou lezkyní Nelly Kudrovou, dále tipy, kde si lezení poprvé osahat a k tomu opět krásné snímky ve fotogalerii.

Vodní sporty
V tomto čísle se díváme na zoubek wakeboardingu a surfingu. Oba sporty jsou nejen sexy, ale i dobře dostupné...

Níže najdete ukázky některých stran časopisu. Koupit jej můžete v novinových stáncích (např. v síti Geco), v mnohých cyklistických a outdoorových prodejnách (např. Hannah, Rock Point), nebo si jej můžete předplatit na www.wild-cat.cz (zašleme vám zpětně i první číslo, budete-li si to přát).

Více o časopisu na na www.wild-cat.cz


WILD CAT - cyklistika úvod

WILD CAT - ženy kolo a zpěv

WILD CAT - mtb Jungfrau švýcarsko

WILD CAT - sportovní výživa

WILD CAT - lezení, cesta z města

WILD CAT - Nelly Kudrová

WILD CAT - wakeboarding

WILD CAT - Nikita Surf Camp