Největší lyžařské středisko na Slovensku Jasná zažije v zimní sezóně hned dvě akce světového formátu. Tím největším bude Světový pohár v alpském lyžování žen (20. až 21. 1. 2024).

„Vyprodaný Audi FIS Ski World Cup Jasná přinese nejen skvělé lyžařské závody v podání těch nejlepších lyžařek, ale i bohatý doprovodný program s koncerty a zábavou, včetně dvojnásobného veřejného slosování startovních čísel za účasti nejlepších závodnic. Druhou důležitou akcí v Jasné bude i Freeride World Tour Challenger (21. až 24. 3. 2024). Svátek freeriderů se bude opět konat v perfektních terénech kotlů a žlabů Chopku, které přinesou jezdcům i diváků spoustu adrenalinu a skvělých sportovních výkonů,“ prozradil ředitel horského střediska Jasná Jiří Trumpeš.

Lyžařský ráj

Sjezdové lyžování, snowboard, freeride, běžky, skitouring. Jasná nabízí zážitky lyžařům všech chutí - k dispozici jsou možnosti lyžování na všech typech tras, od modrých lehkých sjezdovek až po náročné černé. Jasná nabízí lyžařům 50 km sluncem zalitých tratí na jižní a severní straně Chopku a běžkaři si přijdou na své na téměř 5 km vyznačených tras v lokalitě Zadní Vody.

Komplexní služby, bohaté apres-ski, zážitková gastronomie pod horskými vrcholy nebo přímo na nich – na Chopku mohou návštěvníci zažít magii hor při akci Chopok chutí.

Milovníci apres-ski zábavy si na své přijdou díky DJům na oblíbené Ratrak Stage nebo při večerních koncertech a párty v klubu Happy End.

Velkou devizou pro rodiny s dětmi je možnost využít vyhrazené výukové arény pro nejmenší - Maxilandy, které se těší velké oblibě mezi rodinami s dětmi. Bezpečné areály jsou tím nejlepším způsobem, jak dítěti dopřát bezpečnou výuku a zároveň spoustu radosti z prvních kroků na lyžích.

Novinky 2023/24

Mezi hlavní novinky sezóny v Jasné patří:

  • posílené zasněžování
  • vybudování zasněžování na sjezdovce Slalomák
  • obnovený provoz lyžařského vleku Brhliská
  • otevření nové značené sjezdovky 1D Závodní Chopok Západ

V Jasné také investovali do zlepšení péče o sjezdovky, díky čemuž do flotily sněžných pásových vozidel přibyly zbrusu nové ratraky Prinoth Leitwolf a Kassbohrer PistenBully 600 Polar.

Dopoledne sjezdovky, večer akvaparky – to vše v ceně ubytování

Zimní sezóna 2023/24 přináší návštěvníkům Jasné překvapení - při ubytování v hotelech TMR mají na každou noc pobytu v ceně skipasy i vstupy do vodních parků Tatralandia a Bešeňová. Hosté se tak mohou těšit nejen na zimní zážitky na sjezdovkách, ale téhož dne i na relax v oblíbených vodních parcích, ve kterých si můžete užít nejen relax v desítkách bazénů, ale také fantastické saunové rituály v podání těch nejlepších světových saunamasterů. Zimu na Liptově je třeba zažít!

Zimní zážitky blíže, než se zdá

Slovensko je pohodlně dostupné vlaky, autobusy nebo jednoduše osobním automobilem.

Naviděnou v Jasné!