Malí i velcí, začátečníci i profíci, lyžaři i snowboardisté.V lyžařské oblasti Hochötz si najde svůj svah každý. Díky společnému skipasu a bezplatnému skibusu s půlhodinovým intervalem mezi areálem Hochötz a Kühtai mají návštěvníci k dispozici zimní ráj, který se rozkládá ve výšce od 1 400 do 2 300 m n. m. a nabízí 80 km perfektně upravených sjezdovek, obsloužených 24 lanovkami a vleky.

Zkušení lyžaři oceňují lanovku Wetterkreuzbahn, která jim umožňuje snadný přístup do volného terénu nebo na náročnou trasu z vrcholu Mohrenkopf. Rodiny si zase užívají lehkou trať Kühtaile s třísedačkovou lanovkou a nádherným panoramatickým výhledem. Určitě nevynechejte návštěvu vyhlídkové platformy Zugspitzblick a nechte se zlákat slunečnými terasami zdejších útulných horských chat, kde se servírují pravé tyrolské dobroty.

Více na zima.oetz.com

Happy Family Wochen: když jsou malí velkými hosty!

Že jsou rodiny v Hochötzu na prvním místě, potvrzují i oblíbené týdny Happy Family. Při ubytování od 7 nocí v obcích Haiming-Ochsengarten, Sautens nebo Oetz dostanou všechny děti skipas a pětidenní lyžařský kurz nebo návštěvu školky zdarma. Aktivní program, jako veselé divadélko nebo dětské závody, jsou pak třešničkou na dortu celého týdne.

Více na zima.oetz.com

Hlídání dětí v ceně. Bonus pro hosty ubytovacích zařízení WIDI´s

Přímo v centru lyžařské oblasti Hochötz čeká na děti profesionální školka s celodenním hlídáním. Všechny sněžné princezny a malí lyžařští králové už od 2 let si zde mohou hrát, malovat a dovádět. A když je přepadne únava, mohou si v dětské ložnici i odpočinout. Otevřeno je denně od 9 do 16 hodin, hlídání je možné i hodinově (oběd za příplatek). Na zima.oetz.com si stačí jednoduše vyberat partnerské ubytovací zařízení WIDI´s – hotel, penzion nebo apartmán.


Lyžování v Hochötzu:


Hochötz je přívětivý k rodinám: