Sněhová jistota

Na Monínci je letos tolik sněhu, jako snad nikdy. Může za to nejen dobrá zima, ale i nové, unikátní zařízení na výrobu technického sněhu za plusových teplot, Snowfactory. Vzhledem k tomu, že na podzimní základ z tohoto systému přibylo mnoho desítek centimetrů technického sněhu, můžete počítat s bezpečnou tratí bez jakýchkoliv záludností. Dostatek sněhu pak nabízí i širší možnosti při samotné stavbě trati, takže můžeme slíbit, že bude atraktivnější.

Každý může vyhrát!

Díky společnosti Sporten, hlavnímu partnerovi akce, se pojede ještě o atraktivnější ceny než dříve. Dvoje obřačky Sporten si rozdělí vítěz a vítězka v kategorii mužů a žen, třetí pak rozdělí mezi účastníky los! Do slosování jde automaticky každé startovní číslo vyjma čísel vítězů, na času jízdy nezáleží. Losování proběhne ihned po vyhlášení vítězů a podmínkou k udělení ceny je fyzická přítomnost držitele šťastného čísla.

Závody týmů a čtyři ženy do finále!

I letos bude probíhat závod týmů, které tvoří vždy tři členové, z nichž minimálně jeden musí být žena. Sčítají se časy nejrychlejších jízd jednotlivých členů (bez započtení finálových jízd), vyhrává samozřejmě nejrychlejší. Nejrychlejší tým vyhraje luxusní wellness pobyt v hotelu Monínec! Pro ženy jsme pak připravili stejné finálové podmínky jako pro muže – do finále tedy půjdou čtyři nejrychlejší ženy z kvalifikace. A, jak už jsme uvedli, nejrychlejší žena stejně jako nejrychlejší muž vyhraje závodní obřačky značky Sporten.

Skipas pro každého

V rámci startovného dostane každý účastník skipas na jednodenní lyžování na Monínci zdarma. Využít ho lze kdykoli v průběhu sezony. Doporučujeme, když už budete na místě, přespat a využít jej v sobotu. Ten den totiž na Monínci proběhne prezentační akce lyží Sporten, při níž budete moci vyzkoušet celou aktuální kolekci české značky.

Nabídka obřaček Sporten za extra ceny

A pozor, pokud máte rádi obřačky, Sporten přináší jednu zcela mimořádnou nabídku – všem závodníkům nabízí závodní lyže" Sporten AHV 06 GS za neuvěřitelnou cenu 5 tisíc Kč vč. vázání, bez vázání pak stojí 3 500 Kč. Lyže si můžete do středy rezervovat na team@snow.cz, dostupné jsou délky 176, 181 a 186 cm. Na místě pak budou lyže k dispozici k přímému odkupu (v omezeném počtu).

Nové Volvo se představí na Monínci

A máme tu ještě jednu významnou premiéru – oficiálně poprvé ke spatření v ČR bude nový model Volvo V90 Cross Country. Společnost Volvo zároveň věnuje další ceny pro úspěšné závodníky.

Veškeré informace, propozice a přihlášku najdete na Dark.SNOW.cz!