Vše pro zákazníka, heslo, kterým se řídí všichni zaměstnanci této firmy. Možná i díky tomu vznikla speciální služba, která chce zákazníkům Harfasportu nabídnout z každé sezóny něco víc! Navštivte tamní testcentrum a odhalte tajemství těch nejnovějších modelů a všech jejich vlastností.

V testcentru si každý přijde na své

Chcete si lyže či běžky otestovat před koupí a až potom se rozhodnout pro ty nejvhodnější? Nebo toužíte každou sezónu vyzkoušet maximum z nových modelů? Důvodů, proč vyzkoušet lyže z testcentra, může být hned několik, ale rozhodně je to služba pro ty, kteří rádi zkouší nové sportovní „hračky“. Harfasport má každoročně v nabídce přes 60 nejnovějších modelů. Mezi ty nejoblíbenější se řadí především lyže od značek Atomic a Salomon, které každou sezónu přichází s novými vymoženostmi, takže je stále co zkoušet. Do testcentra tedy stačí pouze přijít, vybrat si podle vašeho vkusu a můžete testovat všechny klady i zápory modelu třeba celý víkend! V Harfasportu totiž vědí, že jedinou projížďkou toho moc nezjistíte, a proto vám již 10 let nabízejí tuto unikátní službu.

Modely z testcentra jsou navíc po každé sezóně k prodeji, a to s výraznou slevou. To aby se uvolnilo místo nejnovějším kouskům na další sezónu.

Bezpečnost především!

Spokojenost a bezpečí zákazníků je pro tým Harfasportu to nejdůležitější. Pokud si tedy zapůjčíte vybraný model, můžete se spolehnout, že před zapůjčením o něj bude pečlivě postaráno v servise, abyste mohli hned po zapůjčení vyrazit testovat. Harfasport je v Praze známý svým špičkovým servisem, kde najdete vyškolené profesionály, kteří svému oboru opravdu rozumí a dokáží tak každý servisní úkon personalizovat dle přání zákazníka. O servis lyží se postará automatická linka Wintersteiger Mercury, která nabízí největší variabilitu broušení hran na trhu. Zároveň je tento stroj maximálně šetrný k servisovanému materiálu, takže každý servis na daném modelu nepoškozuje jeho vlastnosti. Tímto náročným procesem prochází všechny lyže i běžky z testcentra Harfasport a vy tento luxus můžete dopřát alespoň jednou za rok i vašim stávajícím lyžím.

Díky testcentru se tak můžete kdykoliv blýsknout na svahu s novým modelem, objevovat jeho klady či zápory a nakonec se rozhodnout, zda si zkoušený model rovnou zakoupíte. Nebo můžete stále dokola zkoušet ty největší novinky každé sezóny, než najdete svůj vysněný model.

Nebojte se zkoušet něco nového, pokaždé to přece stojí za to!

Výhody testcentra Harfasport:

  • každý rok aktuální modely lyží i kol od předních světových výrobců
  • možnost vyzkoušení více modelů na různých terénech před koupí
  • modely lyží od značek Atomic, Salomon, Dynastar, Head, Stöckli, Rossignol
  • modely kol od značek Scott, Cannondale, Trek
  • na servis myslí za vás – všechny modely před vypůjčením prvotřídně servisují

Harfasport
Českomoravská 41, Praha 9, +420 284 811 515
Otevřeno denně: 10–20 h.

www.harfasport.cz

Harfasport na Facebooku