V roce loňském jsme opět Baldův svět rozšířili. Tentokrát se mohli návštěvníci těšit z pirátské lanové lodi, nové fontány, kladkové lanovky a v neposlední řadě také 4 holandských koziček. Nově se také postavilo občerstvení, nový vstup a pokladny.

Celý Baldův svět tedy nabízí: vodní park, bungee trampolínu, 16 m dlouhou housenku Megi, trampolínové pole, skluzavky a tobogány, houpačky, zvířata, pirátskou loď, lanovku, podlahové Člověče, nezlob se!

Letos se také chystají novinky do Baldova světa, nicméně ještě není správný čas na zveřejnění. Ovšem, nezoufejte! Veškeré informace se objeví na našich webových stránkách a našem Facebooku ještě před zahájením hlavní letní sezóny. Baldův svět si užijí nejen děti, ale i dospělí!

Nejdelší bobová dráha v Krkonoších

V horních pasážích vás uchvátí dokonalé výhledy na Východní Krkonoše. Tento typ bobové dráhy umožňuje celoroční provoz, včetně provozu za nepříznivých podmínek. S délkou více než 1,5 km se tak jedná o nejdelší bobovou dráhu u nás v Krkonoších.

O letních prázdninách je otevřeno denně.

Pozvánka na akce v našem areálu:

20. 5. 2017 – Pochod Hrádeček
Již několikátý ročník pochodu Hrádeček vede po Naučné stezce Okolo Pekelského vrchu v délce 10,4 km. Trasa krásnou krajinou s výhledy na Východní Krkonoše vede v těsné blízkosti Hrádečku Václava Havla. Pochod začíná od 9:00 hodin. Zápisné je 30 Kč.

3. 6. 2017 – Excalibur Race Mladé Buky 2017
Běžecký adrenalinový závod v prostorách areálu pro všechny věkové kategorie

18. 6. 2017 – Rodinná neděle
Zvýhodněné vstupné na atrakce areálu, malování na obličej, výtvarní dílna aj.

17. 9. 2017 – Rodinná neděle
Zvýhodněné vstupné na atrakce areálu, malování na obličej, výtvarní dílna aj.

26. - 30. 10. – Halloweenské podzimní prázdniny
Dlabání dýní, strašidelná jízda na bobové dráze, malování na obličej


www.areal-mladebuky.cz