Vaše luxusní dovolená v Alpách však nabízí mnoho aktivit. Můžete vyrazit do krásné alpské přírody na kole či pěšky, zahrát si golf, zlézat hory, a dokonce lovit jeleny.

Travel designer společnosti Exclusive Tours Filip Pačes se vám rozhodl doporučit pět alpských hotelů s výtečným wellness, které ční nad ostatními. Přečtěte si, kam si zajedete na vaši luxusní dovolenou.


Tschuggen Grand Hotel
Luxusní hotel Tschuggen Grand Hotel leží ve švýcarských Alpách v resortu Arosa. Vaši luxusní dovolenou si můžete zpestřit výletem hotelovou zubačkou na vrchol hor. Čeká vás i michelinská restaurace La Vetta a ledový bar Tshuggen Igloo Village. V hotelu je spa o rozloze 5 000 m2. Cena za noc začíná na 6 000 Kč.

Exclusive Tours: resort Arosa
Exclusive Tours: resort Arosa, zdroj: Archiv Exclusive Tours


Arosa Kulm Hotel
Luxusní hotel Arosa Kulm se také nachází v resortu Arosa. Díky prémiovému partnerství s Arosa Junior Clubem je skvělým místem pro dovolenou na míru dětem. Dospělí si pak užijí Kulm Rallye, při níž zažijí Alpy z kabiny luxusního auta. Cena za noc začíná na 5 000 Kč.

Kempinski Das Tirol
V rakouských Alpách je luxusní hotel Kempinski Das Tirol, člen prestižní asociace Traveller Made, jehož spa se rozkládá na 3 600 m2. Ubytovat se zde můžete i v několika luxusních residencích, které vám poskytnou krásné výhledy i přepychové soukromí. Cena za noc začíná na 7 500 Kč.

Exclusive Tours: Tyrolské Alpy
Exclusive Tours: Tyrolské Alpy, zdroj: Archiv Exclusive Tours


Stock Resort
Hotel Stock Resort v rakouských Alpách je perfektním místem pro luxusní dovolenou s dětmi. Najdete v něm Aqua Fun Park a dětský klub s bohatým programem. Jeho spa se rozprostírá na 5 000 m2. Cena za noc začíná na 5 500 Kč.

Exclusive Tours: Stock
Exclusive Tours: Stock, zdroj: Archiv Exclusive Tours


Jagdhof
Luxusní hotel Jagdhof je členem asociace Relais & Chateaux a kromě spa na ploše 3 000 m2 se pyšní i bohatým vinným sklípkem. V blízkosti se nachází několik prémiových golfových hřišť a hotel má vlastní lovecký revír, kam můžete vyrazit na jeleny. Cena za noc začíná na 5 500 Kč.

Exclusive Tours: Jagdhof
Exclusive Tours: Jagdhof, zdroj: Archiv Exclusive Tours


Společnost Exclusive Tours funguje na českém trhu s luxusními dovolenými od roku 2007. Je lídrem ve svém oboru a její tým travel designerů každoročně připravuje dovolené na míru pro stovky klientů.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru v Alpách již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací na www.exclusivetours.com.