Valachy duatlon pro dospělé i děti

Zúčastněte se v sobotu 6. května druhého závodu seriálu Valachy tour. Valachy duatlon kombinuje 3 km běhu, 15 km horského kola a 1,5 km běhu, což je to pravé pro sportovce vyhledávající výzvy. Duatlon se těší čím dál větší oblibě, karlovický závod se loni zapsal do České knihy rekordů jako největší v ČR. Na kratších trasách závodí také děti, při přihlášení předem se startovným 50 Kč.

Zábavná neděle (nejen) s golfem

O tom, že je golf zábavný sport pro všechny, se můžete přesvědčit v neděli 21. května na Golfovém hřišti Horal u hotelu Horal. Vyzkoušíte si odpalování i hru na jamku, k tomu bude připraven geocaching, dětská hasičská jednotka či agility se cvičenými psy. To vše s možností zakončit den koupáním v termálních bazénech hotelu Horal.

Běžecká škola Miloše Škorpila

Naučte se správně běhat pod vedením ultramaratonce a známého kouče Miloše Škorpila. Kemp ve Spa hotelu Lanterna s běžeckou přípravou je určen jak začátečníkům, tak i pokročilým, jimž pomůže zapracovat na rozvoji vytrvalosti i při tvorbě tréninkových plánů a optimalizaci techniky. Pobyt ve dnech 25. až 28. května je doplněn relaxací v hotelovém spa a v blízkém Wellness Horal.

Bike Valachy s Jiřím Ježkem

Hvězdného soupeře budou mít letos účastníci závodu Bike Valachy. Na start se s nimi v neděli 18. června postaví i šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek, jenž se navíc zhostí role patrona a startéra dětských závodů. Pro dospělé jsou připraveny trasy na 20 nebo 45 km po ostrých valašských kotárech, pro děti kratší závody v sedmi věkových kategoriích.

Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem

Láká vás vyzkoušet triatlon? Nebo jste mu již propadli a chcete se zdokonalit a načerpat užitečné informace o tréninku, přípravě na závody či výživě? Nejlepší český Ironman Petr Vabroušek je díky mnoha úspěchům a 25 letem zkušeností tím nejpovolanějším trenérem. Při kempu v hotelu Lanterna 13. až 16. července vás čeká dvoufázový trénink všech tří triatlonových disciplín i relaxace ve Wellness Horal.