Určitě je nutné zmínit St. Moritz, jedno z nejpřepychovějších míst pro dovolenou na lyžích. Jsou tu michelinské restaurace, pětihvězdičkové hotely a stále upravený sníh na svahu. Nebo Zermatt, což je vesnice uprostřed horských masívů, nad níž se tyčí majestátní Matterhorn. A mnoho dalších míst, která stojí za prozkoumání a návštěvu během vaší zimní dovolené na míru.

A k tomu můžete do Švýcarska v pohodě vyrazit i v létě, jelikož je plné nádherných míst, horských stezek, malebných vesniček a pohádkových výhledů z alpských vrcholků. Pokud nelyžujete a ani příroda vám moc neříká, vždy se můžete vydat do Ženevy či Curychu za nákupy a památkami.

Travel designerka společnosti Exclusive Tours Adriana Gregorová vybrala několik hotelů pro vaši luxusní dovolenou, které oceníte, ať již plánujete vyrazit v létě nebo v zimě, do přírody či do města.

Lyžování ve Švýcarsku

The Chedi Andermatt
Luxusní hotel The Chedi Andermatt se nachází ve stejnojmenném středisku, ve stínu hory Gemsstock. Všechny hotely řetězce The Chedi se pyšní perfektním servisem, špičkovou kuchyní a nadmíru pohodlným ubytováním. Ani tento není výjimkou. Cena za noc začíná na 12 tisících Kč.


Grand Hotel Kempinski Geneva
Grand Hotel Kempinski Geneva je sám o sobě perfektním místem pro luxusní dovolenou. Má vše, co si jen můžete přát. Soukromí, gourmet restaurace, skvělé spa a největší vnitřní bazén v Ženevě. Pro městskou dovolenou na míru jako dělaný. Cena za noc začíná na 16 tisících Kč.

Ženeva

Kempinski Grand Hotel des Bains
Luxusní hotel Kempinski Grand Hotel des Bains se nachází přímo v St. Moritz, jednom z nejpřepychovějších lyžařských středisek světa. Nádherná poloha z něj činí oblíbené místo pro letní i zimní luxusní dovolenou na čerstvém vzduchu. Cena za noc začíná na 8 tisících Kč.


Společnost Exclusive Tours funguje na českém trhu s luxusními dovolenými od roku 2007. Je lídrem ve svém oboru a její tým travel designerů každoročně připravuje dovolené na míru pro stovky klientů.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru ve Švýcarsku již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací najdete na www.exclusivetours.com.