Alpy v Itálii

Mezi nejnavštěvovanější a nejoblíbenější místa v italských Alpách patří jezera Lago di Garda, Lago Maggiore nebo Lago di Como. Kdysi hojné medvědy zde už nepotkáte, ale když budete mít štěstí, uvidíte lišku, kočku divokou, jelena, kamzíka, sviště nebo orla.

V nádherné alpské krajině naleznete velký počet chráněných oblastí a národních parků, jako např. Dolomiti Bellunesi nebo Stelvio. Nejvyšší horou je známý Mont Blanc.

Chtěli byste dovolenou na míru v italských Alpách, ale nevíte, kde se ubytovat? Jitka Kolmanová, travel designerka společnosti Exclusive Tours, pro vás vybrala tři hotely – každý je výjimečný a v každém si užijete luxusní dovolenou.

Villa Cordevigo

Luxusní vila Cordevigo stojí uprostřed rozlehlých vinic, nedaleko největšího italského jezera Lago di Garda. Je to romantické útočiště jako stvořené pro dovolenou ve dvou, kde si můžete dostatečně odpočinout. Jeho součástí je i malý kostelík a michelinská restaurace Oseleta. V nabídce ubytování je pouze 34 pokojů a 6 apartmánů, takže budete mít dostatek soukromí. Cena za noc začíná na 6 tisících Kč.


Rosa Alpina

Rosa Alpina je luxusní hotel v alpském San Cassianu, nedaleko krásných Dolomitů. V místním spa můžete relaxovat nejen ve vnitřním bazénu, ale i v několika saunách a fitness centru. Zajděte do vynikající restaurace a odneste si skvělý gastronomický zážitek. Nechte si sestavit dovolenou na míru, objevte krásu Dolomit a vychutnejte si úžasný výhled na krajinu. Cena za noc začíná na 14 tisících Kč.


Grand hotel Tremezzo

Dovolenou na míru si užijete v luxusním hotelu, který se nachází přímo u třetího největšího italského jezera Lago di Como. V místním T Spa vás oblaží prémiovou kosmetikou značky ESPA a jakmile si pořádně odpočinete, můžete vyrazit na průzkum The Villa Sola Cabiati, majestátní rezidence z 18. století. Ta je zároveň muzeem umění, vykládaným freskami Francesca Coneglianiho. Cena za noc začíná na 28 tisících Kč.


Společnost Exclusive Tours je lídrem ve svém oboru a její tým travel designerů každoročně připravuje luxusní dovolené na míru pro stovky klientů.
Začněte plánovat svou dovolenou na míru v Itálii a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.

Více informací najdete na www.exclusivetours.com.