Klenot mezi alpskými resorty naleznete přímo v srdci Les Trois Vallées, tedy „tří údolí“. Najdete zde téměř 600 kilometrů vzájemně propojených sjezdovek, které jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře.


Kromě lyžování si můžete užít i adrenalinové zážitky, třeba jízdu na sněžném skútru, paragliding nebo let balónem. O vysoké koncentraci luxusu vás pak přesvědčí nejen butiky předních světových značek a michelinské restaurace, ale i špičkové luxusní hotely.


Travel designer Filip Pačes ze společnosti Exclusive Tours vybral několik hotelů pro vaši luxusní dovolenou na míru v nejvýše položené vesnici tohoto střediska – Courchevel 1850.

Les Grandes Alpes Private Hotel & Spa

Hotel byl postaven již v roce 1948, kdy zde byla zprovozněna i první lanovka. Ubytovat se můžete například v rozlehlém apartmánu (330 m2) s vlastní masážní a parní místností. V rámci luxusní dovolené můžete vyrazit na výlet se psím spřežením a poté využít služby osobního kuchaře. Ceny začínají na 25 tisících Kč za noc.

Cheval Blanc Courchevel

V moderně vybaveném hotelu si zakládají především na špičkových službách – pro své hosty jsou ochotni udělat doslova první poslední. Najdete zde také luxusní tříhvězdičkovou michelinskou restauraci, jedinou v celém Courchevelu. Těšit se můžete i na pravidelné módní přehlídky. Ceny za noc začínají od 40 tisíc Kč.

Hotel Les Airelles

Tento palác přepychu patří mezi nejkrásnější hotely na světě a rozhodně jde o jednu z nejlepších možností pro náročné cestovatele. Luxusní dovolenou zde můžete strávit mnoha způsoby, královskou variantou je pak soukromý chalet s vlastním bazénem, kinosálem, saunou a vlastním přístupem na sjezdovku. Ceny za noc se v tomto středisku pohybují od 30 tisíc Kč výše.
Společnost Exclusive Tours funguje od roku 2007. Součástí jejího týmu je i osm zkušených travel designerů, kteří každý rok zajistí stovky luxusních dovolených na míru.


Naplánujte si luxusní dovolenou na míru v horském středisku Courchevel již nyní a kontaktujte Petra Udavského na čísle +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.


Více informací na www.exclusivetours.com.