VYHŘÍVANÝ PÁS

Bolavá záda? Zatuhlé svaly? Klouby? Kdo z nás v dnešní době tyto zdravotní problémy neřeší! A jak si pomoci od bolesti okamžitě? Řešením je vyhřívaný zdravotní pás.

Naše babičky s důvěrou používaly tzv. kočku nebo kocoura na záda, zahřívací kožešinový pás na záda. Vyhřívaný zdravotní pás SAVIOR je mnohem efektivnější a jednodušší řešení jak si pomoci od bolesti zad a svalové zatuhlosti.

Jednoduše se upne pás do bederní oblasti a zapne vyhřívání. To lze nastavit ve 3 intenzitách, v nejvyšším stupni hřeje pás po 1 minutě již 43-48 °C, ve středním 40-43 °C a v nejnižším 38-40 °C. Úleva od bolesti je okamžitá a během jednoho cyklu 30-60 min. dojde k uvolnění svalového napětí i povolení bolesti zad a břicha. Pás lze nosit i pod oblečením a neomezuje nikterak v pohybu. Upevnění je pomocí suchého zipu. Vyhřívací zóny jsou vpředu i vzadu a dochází k prohřátí celých partií zad a břicha. Pás je vhodný i pro zpevnění zad a stabilitu páteře.

Použití je zcela snadné, dobíjení přes USB kabel do powerbanky je nadmíru jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Vyhřívaný pás je určen pro každého, kdo někdy trpí bolestí zad, kloubů, ztuhlostí svalů a pomáhá i na svalovou slabost, vhodné i pro rozehřátí před sportovním výkonem. Zároveň se použití doporučuje pro chronicky nemocné ke stimulaci krevního oběhu a pro uvolnění svalové tkáně. Využití pás najde i u lidí pracujících v chladných skladech nebo ve venkovním prostředí.

Řešte bolesti zad a svalů efektivně s terapeutickým pásem SAVIOR a úleva přijde okamžitě!

Vyhřívané pásy


VYHŘÍVANÁ ČEPICE

Trpíte na „dutiny“ a raději nikam v zimě nejdete, jen abyste nenastydli? Nebo toužíte po pohodlí a teple i v třeskuté zimě? Máme pro vás revoluční řešení v podobě vyhřívané čepice!

Zima a mráz vám již nikdy nezhatí zimní plány, ať již pracovní nebo volnočasové. Vyhřívaná čepice je vhodná pro všechny, kteří se pohybují venku v chladném a nepříznivém počasí. Teplotu lze regulovat jednoduše pomocí zabudovaného tlačítka na přední části čepice ve 3 režimech intenzity. Při maximální teplotě a intenzitě hřeje 2,5-3 hodiny, ve střední 4-5 hodiny a v nejnižším stupni 5-6 hodin v závislosti na okolní teplotě a stavu nabití baterií. Teplotní rozpětí nastavení je 38-55 °C. Čepice se vyrábí ve velikosti ONE SIZE a je vhodná pro ženy i muže. Úpletový materiál se dobře přizpůsobuje velikosti hlavy. Vnitřní stélka je z příjemného dvouvrstvého fleecu. Ultralehká Li-Ion baterie pro vytápění je uložena v kapsičce v lemu čepice. Používání je snadné a bezúdržbové.

Vyhřívaná čepice je určená pro lidi pracující ve venkovním prostředí za každého počasí, pro sportovce a aktivní jedince, ale i pro osoby trpící zhoršenou krevní cirkulací a seniory. Zima není překážkou aktivitám, to jen špatné oblečení vás omezuje! Pořiďte si vyhřívanou čepici a letošní zima vás již nepotrápí.

Vyhřívané čepice


VYHŘÍVANÉ RUKAVICE – PÁNSKÉ

Pracujete v zimě venku? Mrznou vám ruce, mravenčí a vy se nemůžete soustředit na práci? Holdujete zimním radovánkám, rádi lyžujete a chcete se cítit v mrazu a nevlídném počasí příjemně? Pořiďte si vyhřívané rukavice a již nikdy nepocítíte chlad. Vyhřívané rukavice jsou určeny pro náročné uživatele a jsou vhodné do zhoršených povětrnostních podmínek. V těchto rukavicích vám nikdy nebude zima díky topnému tělesu uloženému v rukavicích a možnosti nastavení tepla ve 3 režimech. Při maximální teplotě a intenzitě hřejí 3,5 hodiny, ve střední 7 hodin a v nejnižším stupni 10 hodin v závislosti na okolní teplotě a stavu nabití baterií. Teplotní rozpětí nastavení je 40-60 °C.

Kombinace pravé kůže a softshellu je ideální pro pohodlí i udržení teploty. Rukavice jsou větruvzdorné a díky vnitřní vrstvě thinsulate dostatečné prodyšné, aby ruce zůstaly teplé, ale zároveň suché. Elektrické vytápění je extrémně lehké, 2 Li-Ion baterie jsou uloženy v manžetě. Třístupňové nastavení intenzity se ovládá pohodlně tlačítkem na hřbetu rukavice.

Vyhřívané rukavice jsou určeny pro profesionály, kteří je využijí v zaměstnání, ale jsou vhodné pro širší využití ve sportu, myslivosti, na vyjížďky na koních či motorce, při kempování. Vyhřívané rukavice ocení diabetici, kteří často trpí zhoršenou krevní cirkulací. Používání je snadné a bezúdržbové. K výběru ve velikostech S, M, L, XL, XXL (věnujte prosím pozornost mírám při výběru rukavic) a v černém provedení. Vyzrajte na zimu! Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení a vybavení. Pořiďte si vyhřívané rukavice a zima vás již nedožene!  

Vyhřívané rukavice


VYHŘÍVANÉ RUKAVICE – DÁMSKÉ

Nechce se vám v zimě ven, protože vás hned zebou ruce? Zmrzlé prsty, které po rozehřátí mravenčí, bolí, někdy i otékají? Trpíte na omrzlou kůži a následné popraskání kůže, příp. ekzémy? Vyhřívané rukavice jsou pro vás povinnou zimní výbavou!

Vyhřívané rukavice ocení každá žena v chladném a nevlídném počasí. Díky topnému tělesu uloženému v rukavicích zůstanou prsty a konečky prstů v teple. Intenzitu tepla lze nastavit ve 3 režimech – při maximální intenzitě hřejí rukavice 3,5 hodiny, ve střední 7 hodin a v základním nastavení 10 hodin při teplotním rozmezí od 40-60 °C, teplotní rozmezí funguje vůči okolnímu prostředí a teplotám. Ruce tedy zůstávají stále stejně teplé, nepřehřívají se ani nepotí.

Kombinace kvalitní ekokůže a mikrovláken zajistí pohodlí a skvělé izolační vlastnosti. Dámské rukavice jsou k dispozici ve velikostech S, M, L, XL, XXL a v provedení černé a červené barvy. Vnitřní stélka z mikrovláken je velmi jemná na dotek a stejně jako precizní šití nedovolí únik tepla. Zároveň jsou rukavice dostatečné prodyšné, aby nedocházelo k pocení dlaní. Vytápění je lehké s 2 Li-Ion bateriemi uloženými v manžetě. Třístupňové nastavení tepla se ovládá tlačítkem na hřbetu rukavice a je extrémně jednoduché.

Vyhřívané rukavice ocení i lidé trpící zhoršenou krevní cirkulací nebo diabetici. Používání zvládne úplně každý, je snadné a rukavice jsou bezúdržbové. Pořiďte si hit letošní zimy a už vám nic nebude bránit vyrazit do přírody za deště, větru nebo mrazu. Vaše ruce zůstanou uchráněny a vy se budete lépe cítit, ať již půjdete na podzimní procházku nebo uspořádáte pořádnou koulovačku s vašimi dětmi!  

Vyhřívané rukavice


VYHŘÍVANÉ KOŽENÉ RUKAVICE PROFESIONÁL – UNISEX

Teplé ruce i v několikastupňovém mrazu? Proč ne?!
Představujeme špičkové profesionální vyhřívané rukavice, které vás ochrání před omrzlinami při práci v chladném prostředí nebo při zimních sportech.

Tyto vyhřívané rukavice ocení profesionálové, kteří pracují venku v chladném a mrazivém počasí a vyžadují výjimečnou technologii a spolehlivost. Tím je celokožené provedení se zabudovaným topným systémem skrytým v ohebných drátcích uvnitř rukavic. Baterie jsou skryté uvnitř manžet a jsou sotva postřehnutelné. Ohřev rukavic je extrémně rychlý a spotřeba energie vzhledem k výkonu nízká. Teplo lze nastavit ve třech režimech od intenzivního po nízký. V intenzivním módu hřejí rukavice až 3,5h, ve středním 7h a v nízkém 10 hodin v tepelném rozpětí 40-65 °C. Rukavice jsou větruvzdorné, topný systém je otřesuvzdorný a rukavice jsou vhodné pro práci venku za každého počasí i pro jakýkoli outdoor sport a aktivitu – rybaření, myslivost, lyžování, bruslení, moto/cyklosporty, trek či sportovní střelbu. Vnitřní vrstva z mikrovláken thinsulate je dostatečně měkká a prodyšná, ruce zůstávají teplé, ale zároveň suché. Vhodné jsou i pro diabetiky a osoby trpící zhoršenou krevní cirkulací.

Ovládání rukavic je nadmíru jednoduché, tlačítko pro výběr intenzity je umístěné na hřbetu rukavice. Rukavice jsou voděodolné. Dobíjení je snadné a rukavice jsou celkově zcela bezúdržbové. Rukavice jsou k dostání v černém provedení ve velikostech XL, XXL, XXXL.

S unikátními celokoženými vyhřívanými rukavicemi zažijete pohodlí při jízdě na motorce za každého počasí nebo při vyjížďce na sněžném skútru. Zima a mráz již nikdy nebudou stát v cestě vaší práci a vašim volnočasovým plánům.

Vyhřívané rukavice


VYHŘÍVANÉ VLOŽKY DO BOT

Nová generace vyhřívaných vložek se od předchozí liší nejen vzhledem, ale i novou konstrukcí. Nabíjení je nyní umístěno z vnitřní strany vložky, také baterie se přesunula z místa pod patou, do místa pod klenbou nohy. Občas docházelo k prošlápnutí baterie, když byla umístěna pod patou, zvýšila se tedy tím spolehlivost výrobku. Tato vložka má ergonomicky tvarovanou klenbu, plně nahrazuje původní vložku v botech. Nabíjení probíhá přes micro USB kabel, který je součástí balení spolu s adaptérem.

Vyhřívané vložky do bot