POC Spin

POC Spin je dalším průlomem ve vývoji bezpečnostních prvků použitých u přileb. Jedná se o vlastní patentovanou technologii, která byla několik let testována. Uvnitř výstelek je použitý měkčený polotekutý silikon, který umožňuje v případě nárazu posun vnitřní části výstelky oproti přilbě, čímž se mění úhel dopadu a snižuje se rotační i přímá síla vznikající při nárazu, jež se přenáší směrem k mozku. Dalším přínosem je bezesporu i větší pohodlí.


POC VPD 2.0

Samozřejmostí je pak i tradiční ochrana páteře a dalších částí těla, mezi dlouhodobě nejosvědčenější patří chrániče s technologií VPD.
VPD materiál si zachovává vysokou absorpční úroveň při vícenásobných dopadech a to je důležitá vlastnost, protože jsme přesvědčeni, že ochrana bude muset absorbovat řadu dopadů v průběhu jedné sezóny a během celého svého života.

POC Clarity

Další novinkou pro tuto sezónu je technologie Clarity. POC Clarity přináší novou generaci zorníků pro maximální vykreslování detailů na svahu, která vznikla díky spolupráci vrcholných atletů s výrobcem optiky, firmou Zeiss. Clarity specificky pohlcuje určité vlnové délky barevného spektra a zvyšuje propustnost pro jiné, dle podmínek, pro něž je zorník navržen. Výsledkem je maximální zvýšení kontrastu, ostřejší vidění, a tím pádem i větší bezpečnost díky nijak neomezovanému vidění, a to jak pro závodníky, tak pro pohodlné celodenní lyžování.


POC Spine VPD Air vest

POC Spine VPD Air Vest nabízí nejvyšší možnou ochranu zad bez omezení pohybu. Systém VPD Air splňuje nejvyšší požadavky na větrání, které si může uživatel jen přát. VPD materiál vyniká vysokou mírou absorpce energie při mnohačetných nárazech a dokonalým kopírováním těla. Vesta je vyrobena z lehkého strečového mesh materiálu pro potřebnou schopnost transportu vlhkosti od těla. V nabídce je ve třech velikostech a vždy ve verzi Slim a Regular.


www.pocsports.com