V jejich centru se nachází turistické středisko Špindlerův Mlýn. Nejstarším dochovaným záznamem o jeho existenci je informace ze 16. století o několika chalupách, které sloužily jako ubytovací zařízení horníků pracujícím v nedalekých hutích. Od té doby se ubytování v této oblíbené destinaci především zimních turistů od základu změnilo.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování ve Špindlerově Mlýně najdete při lůžkové kapacitě jeho ubytovacích zařízení opravdu snadno. Přesto je potřeba návštěvu zimního střediska dopředu naplánovat a objednat si vhodné ubytování dostatečně předem. Zájem v zimní sezóně je velký.

Hotel Špindlerův Mlýn

Pohodové ubytování naleznete v Hotelu Astra, nacházejícím se v centru Špindlerova Mlýna. Jedná se o tříhvězdičkový hotel s kvalitním zázemím. Každý z 55 pokojů má kromě samozřejmého sociálního příslušenství v podobě sprchy a záchodu, také satelitní televizní příjem a wifi. Ubytovaní hosté mohou relaxovat v bazénu, sauně nebo soláriu. Dále si mohou zahrát billiard, bowling, nebo využít služeb maséra. Součástí hotelu jsou i dvě restaurace. Bohatá kuchyně nabízí známá česká i krajová jídla. Svou kapacitou je hotel určen nejen pro individuální nebo rodinnou rekreaci, ale i skupinovou turistiku. Více informací naleznete na webových stránkách www.hotel-astra.cz.

Na webu rovněž zjistíte, že hotel nabízí pro každé období výhodné, slevové balíčky.