Komfortní lyžování díky přesně padnoucí botě

V HARFASPORTU upoutají vaši pozornost vedle velikého výběru lyžáků také speciální služby, jako je bootfitting či boty na míru. Individualizaci bot nabízí například značky Atomic či Salomon. Ještě dál je Strolz, jelikož nemodifikuje předem vyrobenou botu, nýbrž ji vytvoří na noze zákazníka. Pro sezónu 2017/2018 připravil Strolz nové modely pro pokročilé sportovní lyžaře: Evolution S a Evolution C. Oproti řadě Racing mají následující vychytávky: ještě snazší vstup do boty, přepínání GO/STAY pro chůzi a lyžování, lehce narovnanější náklon komínu a ještě lepší dotažení kolem lýtek.
Další akci pro vás v HARFASPORTU chystají na přelomu listopadu a prosince, a to týden se značkami Atomic a Salomon!

Čekají vás akční ceny na obě značky, dárky a další příjemné benefity. Zapište si do kalendáře 27. 11. až 3. 12. a pro více informací sledujte www.harfasport.cz!
Čtěte o novinkách lyží letošní zimy!
======= V oblasti inovací sjezdových lyží se letos vyznamenal výrobce Atomic s technologií Servotec. Tajemství spočívá v kombinaci tyčky v přední části lyže a elastomeru těsně pod vázáním, díky čemuž se dostává lyže již do předpětí, a jízda je tak ještě svižnější, jednodušší, ale i stabilnější. V HARFASPORTU naleznete značné množství lyží s touto technologií, a to jak slalomek, obřaček, tak kompromisní kombinace. Salomon si dal záležet na vývoji nových modelů řady allmountainových lyží XDR, které nejsou jen rozšířenou verzí svých užších bratříčků určených na upravenou sjezdovku, nýbrž představují opravdové univerzály s výbornými vlastnostmi v hlubokém prašanu, stejně jako na tvrdé sjezdovce, a zároveň poskytnou náležité tlumení na rozježděném sněhu. Klíčem k této všestrannosti lyží je klasické dřevěné jádro vyztužené titanalem a karbonem spolu s unikátní technologií C/FX. V prodejně nechybí nejaktuálnější modely od dalších světových lídrů, např. Stöckli, Rossignol, Dynastar, Head či SCOTT. Pokud jste nadšenci do volného horského terénu, tak právě pro vás ve speciálce zařídili sekci skialpinismu od výrobce SCOTT, kde seženete komplet výbavu včetně trendy oblečení.

Maximum pro bezpečnost: technologie SPIN výrobce POC

Švédská značka POC přichází s novou patentovanou technologií SPIN. Jedná se o optimální řešení vnitřních vložek, jež snižují sílu při šikmém pádu, která je přenášena z hlavy do mozku. Dále ve speciálce najdete vysoce kvalitní helmy značek Kask, Salomon, Smith, Bollé, SCOTT aj.
Chcete být exkluzivně u novinek? Nepropásněte odstartování zimní sezóny!

Těšit se můžete na:

  • Kompletní zimní kolekci ve třech patrech na ploše 1 500 m2
  • Představení novinek Strolz od samotného majitele
  • Slevu 20 % na veškerý sortiment

    Akce se koná ve čtvrtek 23. 11. od 10 do 20 hod.
Něco nového do šatníku

Podívejme se na to, co blížící se zima přináší do HARFASPORTU v branži oblečení. Čerstvě se zde objevuje japonská špička Descente poskytující nejvyšší kvalitu na základě použitých materiálů a technologií, ale zároveň sledující módní design. Nároční lyžaři tělem i duší se mohou obléknout do řady race line švýcarského Stöckli sladěné do barev ze Světového poháru. Závodnická tematika tímto nekončí, značka Reusch nabídne fanouškům rukavice se jmény závodníků.

Když spojí síly Fischer s Rossignolem aneb nové vázání TURNAMIC®

Co se týče běžkování, přelomovou novinku reprezentuje vázání TURNAMIC®, které společnou silou vyvinuly značky Fischer s Rossignolem s cílem zvýšení funkčnosti a výkonnosti. Nové vázání TURNAMIC® a stejnojmenná podešev jsou kompatibilní s celosvětově zavedeným systémem NNN a určitě potěší mimo jiné svou praktičností: nejsnazším nazutím a vyzutím mezi konkurenty, ale také rychlým nastavením.

Těšit se na vás bude Svět lyží a kol plný novinek!


Harfasport
Českomoravská 41, Praha 9
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00

www.harfasport.cz