Kolekce 4F podzim-zima 2017/2018 je rozdělena do tři základních řad - trénink, běh a lyžování, ale nabízí také produkty v městském stylu nebo unisex produkty. Dámské sportovní oděvy se vyznačují módními vínovými a pastelově růžovými odstíny, stejně jako výraznými neonově korálovými detaily. Řada pro trénink a běh nabízí různé vrstvy oblečení a disponuje barevnými bloky a střihy lichotící siluetě těla.


Část kolekce pro muže zahrnuje funkční běžecké oblečení v odstínech šedé, černé a pronikavé červené. Nabízí také bezešvé svršky a trička s laserovými průřezy, které zajišťují větrání. Tréninkovou řadu potom charakterizují energicky působící potisky na pozadí modrých a modrých melanžových odstínů. Městská řada z pánské kolekce je inspirována trekkingovým stylem s rozšířením standardní palety barev o khaki a klasickou kamufláž.


Lyžařské oblečení pro ženy i muže nabízí širokou škálu funkčních sestav, lyžařské bundy a kalhoty, stejně jako bezešvé prádlo. Barvy kolekce jsou bílá, červená a černá, které se objevují v barevných blocích, ale i například ve formě černobílých pruhů. Doplňky zahrnují čelenky s reflexními prvky a čepice a rukavice pro běžce i lyžaře. 4F je značka, která nabízí vysoce kvalitní a cenově přijatelné oblečení a sportovní doplňky. Poskytuje kombinaci kvality, nejnovějších technologií a módních materiálů s moderním designem.


Kromě nabídky spotřebního zboží dodává 4F oblečení profesionálním sportovním asociacím a loni oblékla národní týmy Polska, Lotyšska a Srbska na Olympiádu v Riu.


Od minulého roku má značka 4F své obchody i v České republice, a to v Praze (Centrum Černý Most), Hradci Králové (Aupark) a Ostravě (Forum Nová Karolina).


Více najdete na

www.4fstore.cz