Přes 90 % kolekce Colmar má moderní a ekologickou povrchovou úpravu Teflon™ EcoElite™, která je při dosažení vysoké míry vodoodpudivosti ekologicky odbouratelná a také velmi odolná.

Colmar spolu se společností Directa Plus vyvíjí technologii Graphene Plus G+, díky které získal ocenění na letošním veletrhu ISPO. Využití nachází grafen ve více výrobcích, ať už na jejich povrchu, u membrány nebo například v podšívce. Hlavním přínosem technologie G+ je to, že umožňuje tkanině působit jako filtr mezi tělem a vnějším prostředím, čímž zajišťuje ideální teplotu pro uživatele. Vzhledem k tepelným a vodivým vlastnostem grafenu je teplo produkované lidským tělem zachováno a rozloženo rovnoměrně v chladném prostředí, přitom se rozptýlí v teplém prostředí a umožňuje tak udržovat rovnoměrnou tělesnou teplotu během fyzické aktivity. Tkaniny ošetřené technologií G+ jsou také elektrostatické a bakteriostatické. Pokud je grafen umístěn na vnější straně oděvu, např. jako v případě lyžařské kombinézy francouzského národního týmu, G+ snižuje tření se vzduchem a vodou, což umožňuje špičkový sportovní výkon. Colmar Bucler je na veletrhu ISPO další oceněná bunda, která se vyznačuje integrovanými chrániči. Tento model je vyvíjen ve spojení se světoznámým výrobcem Acerbis, a pro sezónu 17/18 byl opět inovován.

DNA značky má nenápadnou přítomnost na všech modelech a funkčnost je ukrytá také v důležitých detailech, jako je například rozšiřitelná kapuce, která pojme i přilbu a při tom je odnímatelná, dále jsou to prostorné kapsy, ergonomické střihy, kvalitní voděodolné zipy…

COLMAR ENGADINA

Dámská lyžařská bunda Engadina z alpské kolekce s anatomickým střihem v oblasti pasu a asymetrickým šestiúhelníkovým potiskem. Na pružné svrchní tkanině je laminována prodyšná a voděodolná membrána Colmar Proof-tech s vodním sloupcem 20 000 mm. Zateplena je materiálem Thermore® Classic. Bunda má předtvarované rukávy, voděodolné zipy, odnímatelný fleecový límec a odnímatelnou kapuci s umělou kožešinou, kterou lze také odepnout. Ventilační průduchy se nachází na strategických místech. Bunda má povrchovou vodoodpudivou úpravu Teflon™ EcoElite™, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí a bez PFC.

COLMAR USHUAIA

Dámská lyžařská bunda vyniká mladými liniemi a strečovými bočními panely, které zajišťují maximální pohodlí. Svrchní tkanina kombinuje nízkou hmotnost se zvýšenou odolností proti protržení. Izolační výplň je z jemného prachového peří. Bunda disponuje voděodolnou technickou membránou s vodním sloupcem 20 000 mm, má sněžný pás, pohodlnou odnímatelnou kapuci, předtvarované rukávy a voděodolné zipy. Bunda má povrchovou vodoodpudivou úpravu Teflon™ EcoElite™, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí a bez PFC.Prodejce Colmar v Česku a na Slovensku vám najde STORE LOCATOR na:

www.colmar.it