Každý sport je specifický a správný výběr vhodného prádla záleží od typu aktivity, intenzity pohybu, okolních podmínek, dalšího vrstvení i osobních preferencí. Proto značka CRAFT vyvinula 10 různých řad funkčního prádla. Pro každý sport, pro každou aktivitu, do jakýchkoliv podmínek. Každá řada má jiné určení, odlišné vlastnosti a parametry.


Abyste si vybrali to správné funkční prádlo, připravila značka Craft jednoduchý selektor, pomocí kterého vyberete to správné prádlo pro Vaši oblíbenou aktivitu.


Nová kolekce značky Craft nabízí několik druhů funkčního prádla, které je určeno pro různou intenzitu fyzické zátěže i do odlišných klimatických podmínek. Seznamte se s novinkami z řad Craft Active Extreme, Craft Active Intensity a Craft Warm Intensity.


Craft Active Extreme 2.0 uspokojí všechny aktivní jedince, kteří dávají přednost velmi vysoké intenzitě pohybu a náročnějším tréninkům v chladnějším počasí. Prádlo je z vysoce funkčního materiálu, který rychle schne a díky přítomnosti vlákna COOLMAX AIR dokonale odvádí pot. Na letošní sezonu navíc přichází prádlo v novém a zcela neotřelém designu s atraktivním sublimačním potiskem v přední části.


Craft Active Intensity je vhodné na podzimní, zimní i jarní sezonu. Navrženo bylo pro sportovce, kteří se sportu věnují intenzivně a nechtějí se ho vzdát ani v chladných podmínkách. Prádlo má jedinečné termoizolační vlastnosti spojené se schopností dokonale odvádět pot od těla.

Craft Warm Intensity je jasnou volbou pro ty, kdo milují zimní sporty jako je sjezdové lyžování, vysokohorská turistika nebo skialpinismus. Prádlo má výborné termoizolační vlastnosti ideálně vyvážené se schopností rychlého odvodu potu. Toto prádlo se stane spolehlivým společníkem nejenom pro sjezdové lyžování, ale i zimní vysokohorskou turistiku či skialpinismus. Ocení ho zimomřiví jedinci, ale i ti, kdo neradi nosí vlněné prádlo. Triko má ergonomický střih, jeho torzo je bezešvé. Příjemná pletenina má 3D strukturu, kdy se bezešvou technologií střídá její hustota dle potících zón těla. Rukávy jsou ukončeny do širokých manžet, stejně tak jako spodní část prádla. Spodky ergonomického střihu mají ploché švy a v pase příjemný široký úplet. Nohavice jsou ukončeny do širokých manžet.


Kompetní kolekci funkčního prádla najdete na craft.vavrys.cz