Nejčastějším problémem rodičů při výběru vybavení pro děti je otázka, jak rychle dítě poroste, kolik sezón mu věci vydrží a podobně. Toho si jsou samozřejmě výrobci v české továrně v Tachově, kde se všechny hole LEKI vyrábějí, vědomi a snaží se tomu jít naproti. V nabídce LEKI naleznete jak závodní modely pro juniory, které kopírují kvalitou závodní modely dětských idolů, tak i krátké a nastavitelné hole, které porostou s vaším dítětem a vy nebudete muset šetřit na úkor kvality. Což se nikdy nevyplácí.


Hole rostou s dětmi

Ideálním modelem pro rodiče, kteří váhají, zda koupit delší či kratší hole, aby byly použitelné co nejdéle, je model Drifter Vario S. Jedná se o hliníkovou hůl s aretačním systémem Speed Lock, který umožňuje, dle potřeby, jednoduché nastavení délky hole od 90 do 120 centimetrů. Má vyměnitelné košíčky a pohodlné madlo tvarované na menší ruku.


Světový pohár vs. pohádky

Pokud je vaše ratolest už zkušeným lyžařem, který se cítí na svahu lépe než ve škole a místo pohádek sleduje Světový pohár ve sjezdu, je pravý čas pořídit mu junior variantu závodních holí. Model Worldcup Lite SL je zmenšenou kopií závodních holí se vším všudy. Takový dárek potěší rozhodně nejednoho malého závodníka. V nabídce naleznete samozřejmě i rukavice v závodním junior provedení.


Ideální kombinace pro starší děti

Ideální kombinace, která designem působí dospěle a splňuje všechny nároky „dospělácké“ hole, je model Speed Lite S a rukavice Orbit S Junior. Hole jsou nabízené v délce 90–120 cm.


Všechny zmíněné modely mají madlo se systémem Trigger S, takže se už nemusíte bát, že by se vašemu dítěti zasekla díky klasickému poutku ruka někde na lanovce a vzniklo tak potenciální nebezpečí úrazu.


Více informací o systému TriggerS a všech produktech LEKI naleznete na

www.leki.cz