Alpy jsou největším evropským pohořím a mezi lyžaři celého světa skutečným pojmem. Zasahují do několika států, a proto má pobyt v různých částech Alp svá specifika – ať už se však budete rozhodovat mezi Švýcarskem, Rakouskem nebo třeba Francií, díky vysoké koncentraci prvotřídních hotelů a luxusních služeb ve všech těchto destinacích budete mít opravdu z čeho vybírat.

Travel designer Michal Pátek ze společnosti Exclusive Tours vám doporučuje trojici horských středisek, kde strávíte opravdu skvělou luxusní dovolenou.

The Chedi – Andermatt, Švýcarsko

Luxusní resort ve švýcarských Alpách, který byl průvodcem Gault Millau vyhlášen hotelem roku 2017. Michelinská restaurace, prvotřídní spa a možnost pronajmout si vlastní rezidenci, což v jiných švýcarských střediscích kvůli přísným zákonům nelze. Cena za noc začíná na 10 tisících Kč.


Les Grandes Alpes Private Hotel & Spa – Courchevel, Francie

Ubytovat se tu můžete například v rozlehlém apartmánu (330 m2) s vlastní parní místností a přímým přístupem na sjezdovku. V rámci luxusní dovolené můžete vyrazit na výlet se psím spřežením a poté využít služby osobního kuchaře. Ceny začínají na 25 tisících Kč za noc.


Kempinski Das Tirol – Jochberg, Rakousko

Zde si můžete pronajmout vůbec největší apartmá v Rakousku, které má výměru 550 m2. Kromě skvělých restaurací a spa tu najdete módní butik, limuzínový servis nebo Kempinski Kids Club, kde se rádi postarají o vaše ratolesti. Cena za noc luxusní dovolené zde začíná na 8 tisících Kč.


Společnost Exclusive Tours funguje na trhu s luxusními dovolenými již od roku 2007. Součástí jejího týmu je i osm zkušených travel designerů, kteří každý rok zajistí stovky luxusních dovolených na míru.

Naplánujte si luxusní dovolenou na míru v některém z alpských středisek již nyní a kontaktujte Petra Udavského na čísle +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.

Více informací na www.exclusivetours.com.