Půjčení lyží pohodlně on-line

Na horách je sníh, vleky jedou a je tu nejlepší období pro výběr zimní výbavy. Půjčovna lyží a dalšího vybavení v Harfasportu vám pomůže jak v situaci, kdy přemýšlíte, jaké lyže si budete chtít koupit, tak i v případě, že o nákupu neuvažujete, ale chcete si vyzkoušet nejnovější modely. V Harfasportu najdete více než 400 párů lyží a lyžáků, 150 párů běžek a stejný počet snowboardů. To vše pro děti i dospělé. Navíc letos půjčovna nově nabízí i skialpové vybavení.

Vybavení si můžete přijít zapůjčit osobně nebo on-line z pohodlí vašeho domova. V jednoduchém systému snadno zvolíte termín, kdy se chystáte lyžovat, a vybíráte. Pro snadný výběr najdete u každé lyže popisek, do jakých podmínek se nejlépe hodí. Lyže v půjčovně, kde mají největší zastoupení značky Atomic a Salomon, jsou každoročně obměňovány a najdete zde i nejnovější modely aktuálních kolekcí. A co bychom vám doporučili z letošních novinek? Jednoznačně Redstery od Atomicu nebo model X-Race od Salomonu. A také nenechávat rezervaci na poslední chvíli. Ačkoliv je nabídka široká, zájem nejen o tyto novinky je veliký.


Inovativní technologie Servotec aneb lyže s „posilovačem řízení“

Z letošních novinek představme novou technologii Servotec značky Atomic. Označení Servotec vychází z německého slova Servolenkung, neboli posilovač řízení, o čemž se díky půjčovně můžete přesvědčit sami. Zmíněný „posilovač“ spočívá ve vynaložení co nejmenší síly při zahájení oblouku, stejně jako v rychlém přehranění v obloucích. Snadnější manipulace však nebrání jemným jízdným vlastnostem, které si s lyžemi dopřejete. Ba naopak, tato technologie umožňuje přesné vedení lyží v obloucích a poskytuje stabilitu i ve vysokých rychlostech, tedy ještě větší jistotu na sjezdovce. Lyže s touto technologií najdete napříč kolekcí, jak slalomky, tak obřačky, s označením 9 (S9, G9).


Jak technologie Servotec funguje?

  • Tajemství technologie Servotec spočívá v upevnění tyčky v přední části a elastomeru těsně pod vázáním. Tyč je pod napětím, což znamená, že elastomer s ním spojený je stlačen. Lyže jsou tedy již v předpětí – v podstatě připraveny do oblouku.
  • Jakmile se lyže dostanou do oblouku, komprese v elastomeru se uvolní. Poté se vrací jako pružina a díky spojení s tyčí aktivně podporuje pružnost lyže, což dělá řízení lyže lehčí a rychlejší.
  • Mimoto na rychlých rovných úsecích elastomer tlumí vibrace na nerovnostech, a dokonce pohlcuje negativní výkyvy. To udržuje lyže pevnější a stabilnější při lyžování v přechodu mezi oblouky při vysokých rychlostech.

Proč si půjčit lyže právě v Harfasportu?

  • Kvalita na prvním místě – najdete zde výbavu renomovaných výrobců.
  • Nejnovější sortiment – v půjčovně jsou aktuální kolekce lyží.
  • Nepůjčujete zajíce v pytli – půjčovaný model lyže vidíte i při online rezervaci předem.
  • Servis a údržba – lyže z půjčovny procházejí pravidelným servisem na profesionálních strojích Wintersteiger.

Těšit se na vás bude Svět lyží a kol plný novinek!


Harfasport
Českomoravská 41, Praha 9
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00

www.harfasport.cz