„GAIA – Stubai Matka Země je manifestem lásky k Tyrolsku a Stubaitalu,“ popisuje Enrique Gasa Valga své oceňované libreto. „Mám obrovskou radost z odezvy, kterou představení dostalo. I proto budeme s příběhem show GAIA pokračovat i v roce 2018. Umění je prostředkem evoluce, která nám umožňuje přehodnocovat to základní v našem životě. Pro nás bude výzvou dosáhnout stejného úspěchu jako vloni a opět vzít diváky na fantastickou cestu do jiného světa.“

Rovněž pro rok 2018 se Valgovi podařilo sesynchronizovat umění tančníků, lyžařů, motokrosařů, skútristů, skokanů, lukostřelců nebo jezdců na koni do jednoho atmosférického celku. V příběhu se zachovává myšlenka, že je potřeba chránit přírodu i svobodu lidu. Proto bude bojovat Matka Země GAIA se svým synem znovu sílou i láskou proti nenávisti a ničení naší země. Popřitom se bude odehrávat tanec na sněhovém podiu, lyžařská show na sněhu nebo jízda na koni. „Na tyto okamžiky diváci zaručeně nezapomenou“, zdůrazňuje Enrique Gasa Valga.

Za tímto úspěšným projektem stojí vedle vedoucího tanečního souboru Enriqueho Gasy Valgy a eventmanagera Jürgena Langera také další lidé, jako je dokumentarista, fotograf a kinematograf Albert Serradó Escriu, kostymérka Andrea Kuprian, hudební komponista Peter Kollreider, dále Jan Bohl, Helfried Lauckner a další. Dále nesmíme zapomenout zmínit také skvělé lyžaře a snowboardisty ze Stubaiského údolí, stejně tak jako vynikající tanečníky z Itálie, Albánie, Brazílie a České republiky.

Vstupné:

Dospělý: Místo na stání 45 eur, k sezení 65 eur (omezený počet)
Dítě: děti mladší 10 let mají vstupné zdarma
Mládež: pod 15 let 9 eur

VIP-vstupenky: k poptání u Simony Auderer (simone.auderer@stubai.at)

Lístky je již možno předběžně rezervovat a zakoupit na adrese www.gaia-stubai.com

Program i další informace na: www.stubai.at/…anstaltungen