Hybridní neboli kombinovaný

Perfektní hybridní zpracování kombinuje 2 typy svrchních látek. Přední část těla a rukávy mají látku s membránou C-Change. Jedná se o tzv. bionickou membránu, která reaguje na teplotu těla a okolí. Pokud je tepla více, otevírá póry a propouští páru ven. Pokud je chladno, póry zůstávají uzavřené. Jedná se o technologii švýcarské firmy Schoeller, která je absolutní špičkou v oboru. Vyvíjí a vyrábí své produkty přímo v srdci Alp, ve Švýcarsku.

Větrání jako ve Formuli 1

Stejná firma se také stará o odvětrání. Na zádech najdeme extrémně propustnou látku WB400. Tato látka má propustnost 10 litrů vzduchu za sekundu, díky čemuž dochází při jízdě k odvětrání podtlakem. Pokud se ještě zapojí náporový chladicí systém AC Vent, umístěný na předloktí, dosáhneme stejného efektu jako vzduchem chlazený motor Formule 1.

CorkShell aneb korek skvěle zahřeje

Pro zvýšení tepelného komfortu lyžaře jsou do membrán přidány částečky korku, technologie CorkShell, které uchovají více tepla a vrací je lyžaři, když zrovna nelyžuje. Vyrobeno opět ve spolupráci s firmou Schoeller – made in Switzerland.

Japonská stylová izolace

Uvnitř bundy je použita japonská strečová izolace 3DeFx+ od firmy Toray. Ta nejenom zvyšuje volnost pohybu lyžaře, ale i prodlužuje životnost bundy. Na ramenou a loktech perfektně pracuje s tělem při ohybu a nehrozí její potrhání v čase jako u nestrečových běžných izolací.


Mapu veškerých prodejen na území České a Slovenské republiky naleznete na webových stránkách:

www.kjus.cz