Máte pocit, že za ceny na českých horách si zasloužíte více muziky? Nechcete se neustále nervovat, zda na horách vůbec bude dostatek sněhu? Vyrazte na alpské lyžování do Rakouska a užijte si sjezdovky, na kterých závodí profesionálové.

Splněný lyžařský sen v rezortu Schladming – Dachstein

Schladming – Dachstein je ráj na zemi pro každého lyžaře. Dlouhé a vzorně upravené sjezdovky, přiměřené ceny a široká nabídka perfektního ubytování – to jsou hlavní důvody, proč právě sem každý rok jezdí tisíce Čechů na zimní dovolenou. Schladming se nachází pouhé tři hodiny jízdy autem z Českých Budějovic.

Lyžařské středisko Schladming Dachstein tvoří 4 vrcholy, které se nachází ve výšce okolo 2 000 m n. m. Přes 123 kilometrů vzájemně propojených sjezdovek si užijí, jak úplní začátečníci, tak nároční lyžaři.

Chcete si lyžování zpestřit? Ve Schladmingu si můžete zalyžovat na hudební sjezdovce, kde si do rytmu oblouků pustíte oblíbenou melodii. Děti se vydovádí na zábavné trati funslope a pro zpestření zde najdete i sáňkařské dráhy a snowpark. Odpočinout od lyžování si můžete skvělými výlety.

Velkou výhodou Schladmingu je jeho ideální poloha přímo vybízející k zajímavým výletům. Máte tak možnost odpočinout si od lyžování výletem po stopách Wolfganga Amadeuse Mozarta nebo vyrazit ochutnat vyhlášené mnichovské pivo a klobásu.

V blízkosti Schladmingu se nachází i jezero Zell am See, úchvatný klášter Admont nebo Štýrský Hradec.

Jak mít dovolenou v Schladming Dachstein za skvělou cenu?

Zimní dovolená v Rakousku něco stojí, navíc váš rodinný rozpočet se stále vzpamatovává z Vánoce, proto vás jistě potěší, že víme, jak na dovolené ušetříte. Stačí se zaregistrovat ve věrnostním a nákupním klubu Tipli a z každého nákupu na internetu získáváte část peněz zpět.

Neplaťte za ubytování víc, než musíte

Pojďme si ukázat, jak Tipli funguje na příkladu rezervace ubytování. První situace ukazuje případ čtyřčlenné rodiny (dva dospělí a dvě děti), která se rozhodne strávit jarní prázdniny lyžováním v Rakousku. Nejprve si maminka na Tipli mezi více než 950 e-shopy vybere Booking.com, kam se z Tipli přesměruje a zarezervuje ubytování na 6 nocí ve tříhvězdičkovém hotelu za 24 684 Kč. Následně jí z nákupu Tipli vrátí 987 Kč.

Druhý příklad se týká mladého páru, které se rozhodl do Schladming Dachstein vyrazit na prodloužený víkend. Jelikož oba pravidelně sbírají odměny za nákup, tak se nezapomenou na rezervační portál Hotels.com překliknout z Tipli. Na Hotels.com si vyberou ubytování na tři noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu za 19 126 Kč. Po nákupu jim Tipli připíše odměnu 765 Kč.

TIP: Booking ubytování v Schladmingu proveďte s časovým předstihem, protože cena rychle roste.

Šetřete tisíce jedním kliknutím

Takto ušetříte i při nákupu lyžařského oblečení nebo lyží, takže vás dovolená vyjde levněji o tisíce korun. Jediné, co pro úspěšné připsání odměny potřebujete, je přesměrovat se do svého oblíbeného e-shopu právě z Tipli. A to se vážně vyplatí! Registrace na Tipli.cz vám zabere pár vteřin, tak si pospěšte, ať neutratíte ani o korunu navíc.