Na lyžích vám nesmí nic překážet, bránit v pohybu a musíte dobře vypadat. Setkání s Lasse Kjusem je vždy inspirativní. Dejte si od něj poradit, co bude nejlépe vyhovovat vašemu stylu ježdění i destinaci, kde obvykle lyžujete.

Lyžování, je sport, kde dochází k pádům. Cizí nebo vlastní vinou. Přilba proto není sprosté slovo, ale funkční i estetický doplněk lyžařského outfitu. Lyžařských brýle je vhodné přizpůsobit očekávanému počasí a světelným podmínkám. Značky POC a OAKLEY se optice věnují a rozhodně se vyplatí připravit se na plné horské slunce nebo na sněžení a horší viditelnost.

Jste oblečení a ochránění a je potřeba se postarat, aby vás nebolely nohy a nebyla vám na ně zima. Každý má jinou nohu. Vaše nohy zaslouží to, co jim sedne nejlépe. Sednete si na náš „lyžákový trůn“ a po přeměření chodidla vyzkoušíme, který model bude nejlépe sedět a vyhovovat vašemu stylu jízdy. Po správném výběru přizpůsobíme lyžařské boty přesně na vaše nohy tím, že je nahřejeme, natvarujeme a zchladíme tak, aby co nejlépe sedly. Individuálním fittingem lyžáků zajistíme pohodlí a ideální přenos síly na lyže.

Tím se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu – k lyžím. Ať už jste začátečník nebo sportovní lyžař, řítící se plnou rychlostí v carvingovém oblouku dolů ze svahu, každý potřebuje lyže, které budou vyhovovat jeho lyžařským dovednostem. Probereme s vámi, kde, jak a za jakých podmínek chcete lyžovat, a doporučíme vám ideální řešení. A jsme na konci sjezdovky. Normální den na lyžích končí „après-ski“. Neb jste tu autem, tak se budeme věnovat pouze těm „ski“. Odložte je u nás, namažeme, nabrousíme a připravíme je na vás další výlet. A dáte nám vědět, jak to příští lyžování dopadlo.

www.kjusstorepraha.cz