Pokud hodláte vyrazit na hory a váháte s výběrem oblečení či lyžařského vybavení, dostane se vám pomoci na špičkové úrovni. „Chceme zákazníka na hory dokonale připravit a vybavit tak, aby si je mohl maximálně užít a vrátil se s pocitem spokojenosti,” říká majitel prodejny Ing. Radek Matějů.

Hradecká prodejna RM-SPORT je největším prodejcem lyžařského oblečení značky KJUS. Specialistka KJUS Hanka Boháčová říká: „Lyžařské oblečení KJUS je spojení stylu, funkčnosti a kvality. Prémiové zpracování vám zajistí komfort a pohodu za každého počasí.“


Velký důraz také klademe na bezpečnost! Pečlivě vybíráme ze širokého sortimentu přileb, brýlí a chráničů páteře tak, aby přesně vyhovovaly konkrétnímu lyžaři. Naše největší důvěra spadá pod značky POC, OAKLEY a SALOMON.

Největším koníčkem Ing. Radka Matějů je správný výběr lyžáků! „Ti, kteří si myslí, že vybrat lyžáky je otázka 10 minut, jsou na velkém omylu. Jsou hodně překvapeni, když výběr, tvarování a úprava lyžáků trvá i hodinu. K takzvanému tuningu lyžáků používám speciální pec a tvaruji samotný skelet lyžáku,” pokračuje majitel.


Nevíte, které lyže pro vás budou ty nejlepší? Využijte naše testovací centrum, kde máme k výběru vždy ty nejnovější modely značek: DYNASTAR, ROSSIGNOL, ATOMIC. Součástí testcentra je i půjčovna, jak pro děti, tak i dospělé.


Dokonalou péči vašim lyžím poskytne naše servisní středisko Montana Challange. „Důležitý je pravidelný servis, protože teprve na dobře připravené lyži si jízdu opravdu užijete!” ubezpečuje servisní technik Petr Švec.


SERVISNÍ STŘEDISKO MONTANA PŘÍMO V RM-SPORTU


www.rm-sport.cz