A že je firemní koncept skutečně vyladěný, potvrzuje skutečnost, že Simplerent myslí na peněženky nejenom svých klientů – zejména rodičů, ale i svých zaměstnanců. Prací u lyží v Simplerentu si můžete vydělat 35 tisíc korun za měsíc.


Simplerentí komunita aneb pojď do toho s námi!

„Simplerent je dneska svým způsobem životní styl – mnohé děti našich zákazníků s námi na svazích tráví již několikátou sezónu, vidíme je každý podzim, vybíráme pro ně vždy to bez kompromisu nejlepší vybavení, a když se zlepší, měníme klidně v sezoně za delší, sportovnější. Na lyžařských kempech jim zajištujeme program pro jejich maximální pokroky. To vše díky našim zaměstnancům a externím spolupracovníkům, bez kterých by bylo nemožné takovou službu kvalitně rodičům nabízet,“ popisuje zakladatel společnosti Lukáš Jusko s tím, že teď před zimou Simplerent svůj zaměstnanecký tým rozšiřuje.


Šanci pracovat v našich skladech, logistice a půjčovnách má vlastně kdokoliv. Takže jestli máte vztah ke sportu, jste samostatní a baví vás komunikovat s lidmi, pojďte do toho s námi!


Aktuálně Simplerent přijímá lidi v na tyto pozice:

  • Sezonní pracovník - potřebuješ změnu? Už nechceš být lyžařský instruktor nebo trávit další zimu na laně při výškové práci? Zkus zimu v Simplerentu!
  • Nastálo do skladu a mobilní půjčovny
  • Nastálo pro zajištění provozu půjčoven
  • Brigádník v odpoledních hodinách

Líbí se ti, jak to děláme?
Zajímá-li tě práce v Simplerentu, stačí napsat na prace@simplerent.cz.