Obě prodejny díky dlouholetým zkušenostem svého majitele nabízejí služby a pomoc při výběru lyžařského vybavení a oblečení na špičkové úrovni. „Chceme zákazníka na hory dokonale připravit a vybavit tak, aby si je mohl maximálně užít a vrátil se s pocitem spokojenosti,” říká majitel prodejny Ing. Radek Matějů.

RM-SPORT

Hradecká prodejna RM-SPORT nabízí ucelenou kolekci lyžařského oblečení značky KJUS. Specialistka KJUS Hanka Boháčová říká: „Lyžařské oblečení KJUS je spojení stylu, funkčnosti a kvality. Prémiové zpracování vám zajistí komfort a pohodu za každého počasí.“
Velký důraz také klademe na bezpečnost. Pečlivě vybíráme ze širokého sortimentu přileb, brýlí a chráničů páteře tak, aby přesně vyhovovaly konkrétnímu lyžaři. V bezpečnosti nejvíce důvěřujeme značkám POC, OAKLEY a SALOMON. Největším koníčkem Ing. Radka Matějů je správný výběr lyžáků! „Ti, kteří si myslí, že vybrat lyžáky je otázka 10 minut, jsou na velkém omylu. Jsou hodně překvapeni, když výběr, tvarování a úprava lyžáků trvá i hodinu. K takzvanému tuningu lyžáků používám speciální pec a tvaruji samotný skelet lyžáku,” pokračuje majitel. Nevíte, které lyže pro vás budou ty nejlepší? Využijte naše testovací centrum, kde máme k výběru vždy ty nejnovější modely značek: DYNASTAR, ROSSIGNOL, ATOMIC a SALOMON. Součástí testcentra je i půjčovna, jak pro děti, tak i dospělé.

www.rm-sport.cz


KJUS STORE PRAHA

V Dolních Počernicích na Praze 9 v klidu zaparkujete, dáte si dobré espresso a můžete s námi vyrazit na objevitelskou lyžařskou cestu. Na lyžích vám nesmí nic překážet, bránit v pohybu a musíte dobře vypadat. Setkání s Lasse Kjusem je vždy inspirativní. Dejte si od něj poradit, co bude nejlépe vyhovovat vašemu stylu ježdění i destinaci, kde obvykle lyžujete. Střih, materiály a funkčnost jsou 100%.
Lyžování je sport, kde dochází k pádům. Přilba není sprosté slovo, ale funkční i estetický doplněk lyžařského outfitu. K přilbě patří kvalitní lyžařské brýle vybrané s ohledem na světelné podmínky. Značky POC a OAKLEY jsou v optice špička a rozhodně se vyplatí připravit se na plné horské slunce nebo na sněžení a horší viditelnost.
Základem dobrého lyžování jsou dobře zvolené a přesně padnoucí lyžařské boty. Stejně jako v RM-Sportu vám vybereme vhodný model a velikost, doplníme jej o sportovní vložky a skelet vytvarujeme na míru.
Ať už začátečník nebo sportovní lyžař, každý potřebuje lyže, které budou vyhovovat jeho lyžařským dovednostem. Probereme s vámi, kde, jak a za jakých podmínek chcete lyžovat, a doporučíme vám ideální řešení. Samozřejmě si můžete lyže značek ATOMIC, SALOMON, ROSSIGNOL a DYNASTAR nejprve půjčit u nás v testcentru a řádně vyzkoušet.

www.kjusstorepraha.czMontana Swiss – špičkový servis

Dokonalou péči vašim lyžím poskytne naše servisní středisko Montana Challenge. „Důležitý je pravidelný servis, protože teprve na dobře připravené lyži si jízdu opravdu užijete!” vysvětluje servisní technik Petr Švec.