Půjčovna na dva roky?

Ano, přesně tak. I když se to může zdát jako hodně dlouhodobá záležitost, opravdu se osvědčila a je na ní jen pozitivní odezva. Představte si, mít vše půjčené nejen krátkodobě, ale mít výbavu kdykoliv po ruce k libovolnému využití, jako by byla vaše vlastní s tím, že si ji můžete kdykoliv přijít zadarmo vyměnit za větší velikost. Jedna rychlá návštěva v CZ SKI vám může přinést dva bezstarostné roky lyžování s vašimi dětmi.

Jaké vybavení si půjčit?

Nejvíce pak záleží na nabízené výbavě. U standardních půjčoven se většinou nabízí staré, značně poškozené nebo hodně použité vybavení. V CZ SKI to však dělají jinak, každý rok vyměňují část vybavení za úplně nové! Ano, přesně tak: úplně nové. Jenže co když půjčovna nové nemá? Pak je potřeba důkladného servisu a kontroly stavu, jinak riskujete nejen úraz, ale i zkažený zážitek z lyžování. Proto půjčovna CZ SKI udržuje výbavu maximálně tři roky starou s tím, že po každém půjčení ji profesionálně naservisuje ve svém servisu se stroji Montana. Švýcarská Montana navíc udělila CZ SKI hodnocení 5/5 hvězdiček za kvalitu servisu.

Půjčovna pro dospělé je samozřejmostí

Půjčovna pro dospělé by pak měla být jednoduše a srozumitelně roztříděná, aby jí porozuměl každý a bylo možno si vybrat podle schopností lyžaře. Navíc je velmi důležitý odborný personál, který pomůže vybrat přesně vybavení pro vás. Nikdo samozřejmě nechce, aby měl lyže moc těžké na ovládání nebo naopak aby ho neudržely ve vyšších rychlostech. Půjčovna CZ SKI tuto situaci vyřešila jednoduše vytvořením tří kategorií lyží: set Basic, který je ideální pro začátečníky i rekreační lyžaře, set Top ideální pro pokročilé až sportovní lyžaře a Testovací centrum pro nejnáročnější lyžaře nebo ty, co chtějí vyzkoušet ty nejnovější lyže. Navíc je vždy k dispozici proškolený a zkušený personál. Co víc si přát?

Přijďte se přesvědčit, jak vypadá půjčovna nejvyšší kvality

Tým CZ SKI doufá, že pomohl nasadit přísnější kritéria pro půjčovny v ČR, které často bývají žalostné.
Pokud byste chtěli vědět o CZ SKI více, vše najdete na jejich webových stránkách czski.cz, nebo je můžete navštívit na Nákladovém nádraží Žižkov v Praze, kde provozují nejen půjčovnu, ale i prodejnu, servis, bazar a výdejnu e-shopu. I přesto, že jsou v centru Prahy, není zde problém zaparkovat, protože mají své parkoviště pro zákazníky. Prostě vše, co je potřeba na jednom místě.


CZ SKI
Nákladové nádraží Žižkov
(sklad podej A, B)
Jana Želivského 2200/2, Praha 3

Otevírací doba:
Po–So 8.00–19.00
Ne 14.00–19.00

www.czski.cz