TOP NOVINKY KOLEKCE 2018/2019

HARFASPORTu neuteče žádný z TOP modelů sezóny. Na jaké novinky se můžete těšit?


  • Zcela nový závodní model lyží SALOMON S/Race Rush garantuje opravdový adrenalin – nabízí perfektní přehranění a rychlou dynamickou jízdu. Technologie Edge zajišťuje bez námahy změny oblouků a udržuje lyže na hraně, ať už na ledě nebo na perfektně upravené sjezdovce. K dostání na krátké (SL) i střední a delší oblouky (GS). V řadě S/Race Rush také model pro ambiciózní juniory, kteří se chtějí neustále zlepšovat.

  • Limitované lyže ATOMIC Redster Black S9i (slalomky) a G9i (obřačky) 2019 najdete pouze v pár speciálkách, a to včetně HARFASPORTU. Nejvyšší modely lyží s technologií Servotec zajistí přesné vedení oblouků a nabízí stabilitu v nejvyšších rychlostech. Díky speciálnímu dřevěnému jádru jsou lyže ještě lehčí.

  • Lehké sportovní dámské lyže ATOMIC Cloud 11 pro sebevědomé lyžařky jsou nejoblíbenější a nejprodávanější lyže dámské řady Cloud. Technologie Servotec (posilovač řízení), jež se na trhu objevila s loňskou sezónou, poskytne lyžařkám skvělou flexibilitu, kontrolu nad lyží a přesnost v obloucích. Ženskou eleganci podtrhává černo-bílý design.

  • Vyhřívané dámské lyžařské boty pro allmountain lyžování SALOMON X Pro 90 Custom Heat W jsou přesně uzpůsobeny ženské noze s nastavitelnou skořepinou v oblasti lýtek, která se postará o nejvyšší pohodlí. Nekompromisní výkon, styl, dámská flexe, síla a přenos energie je dána technologií TwinFrame. Botička My Custom Heat Fit 3D Pro je předtvarovaná ve 3 rozměrech a má systém vyhřívání Custom Heat.HARFASPORT vás zve na týden se značkami ATOMIC a SALOMON!

Kdy? Od 26. 11. do 30. 11. 2018
Co vás čeká? Sleva 20 % na kompletní nabídku ATOMIC a SALOMON včetně novinek
Na prodejně pro vás budou specializovaní prodejci z ATOMICU a SALOMONU


Otestujte svoje favority s HARFASPORTEM

Jste zvědaví na letošní luxusní novinky? Ve speciálce si můžete otestovat desítky špičkových modelů na vlastní kůži. Přesvědčte se sami, testcentrum je na zimu vyzbrojeno modely, jako je ATOMIC G9, S9, X9 či SALOMON S/Race Rush SL/GS, S/Max Blast nebo XDR 84 Ti! K dispozici máte také půjčovnu – klasickou, ale i celosezónní. Pokud se vám vybavení z celosezónní půjčovny bude líbit, může být vaše, jednoduše ho nevrátíte.

Bootfitting – lyžařské boty na míru

Vybíráte lyžáky ATOMIC či SALOMON? Pro největší komfort doporučujeme modely s technologiemi ATOMIC Memory Fit či SALOMON Custom Shell, které předem počítají s individuálními úpravami (bootfitting), a tak si bota pěkně sedne při jednoduché tepelné úpravě přímo na vaši nohu. Ve speciálce si však můžete nechat díky bootfittingu upravit také vaše stávající lyžařské boty, pokud vás např. na nějakém místě tlačí.

Exkluzivní novinka! S výběrem lyžařských bot vám s odbornými prodejci může pomoci přelomový scanner nohou SIDAS Feetbox 3D, který je propojený s veškerou nabídkou lyžáků na prodejně. Kromě nejdetailnější analýzy nohy nabídne cca 10 nejvhod­nějších modelů.


Přijďte navštívit Svět lyží a kol s širokým výběrem zboží a služeb pro zimní i letní sezónu!

HARFASPORT
Českomoravská 41, Praha 9
Otevřeno denně od 10:00 do 20:00

www.harfasport.cz